Felhasznalo0780 kérdése:

Lehetséges egy (maximum 100.000 karakteres, szóközökkel együtt) pályázatot megírni 4 hét alatt?

Figyelt kérdés

Most leszek harmadéves joghallgató az egyik nem budapesti jogi karon, és bevállaltam egy pályázat megírását, amiben nem vagyok biztos, hogy el kellett volna vállalni. Tulajdonképpen nincs tétje az egésznek, meg ha mást nem, az évfolyamdolgozatot letudom vele.


Mégis zavar, félek, hogy az egyéb teendők mellett nem lesz rá időm és energiám. Ráadásul rájöttem, hogy mivel itt nem annyira szigorú a számonkérés (persze változó, de leginkább a jóindulat jellemző), kicsit úgy érzem, hogy nem is tudok igazán semmit. Fura érzés, bár mintha már olvastam volna valahol, hogy harmadévtől keményedik igazán a (jogi) egyetem. A pályázat témája nem bonyolult annyira, bár még azt sem igazán tanultuk.


Hát ezek az oddsok, szerintetek lehet esélyem?



2022. szept. 4. 16:17
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Mindenképpen elregélem majd, ha már ennyi segítséget és támogatást kaptam. 😍
2022. szept. 4. 17:25
 12/12 NTBS ***** válasza:
100%
Igen simán.
2022. szept. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!