Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » A mesterséges intelligencia...

A mesterséges intelligencia ha kifejlesztésre kerül mit fog hozni az életünkben?

Figyelt kérdés
Ez egy olyan ugrás lesz mint az internet vagy még nagyobb ?
2023. jan. 29. 18:45
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:

20# mai világban ahol a pentagon is elismerte hogy vannak ufók


Ahol volt egy covid járvány ami indokolatlanul túl volt reagálva.


És egy ukrán háború értelmetlen pusztitasal és újra 3vh félelmekel


És ahol lassan valóság lesz a mesterséges intelligencia


Szerintem a konteokat szimplán hulyesegnek nézni nem lehet .a mai világban bármi meglehet .

Akár holnap egy atomhaboru kellős közepén lehetünk és ezt ti is tudjátok.


Bármi bárhol felrobbanhat mint pl a gazvezetekek a tenger alatt .

Bármikor robbanhat egy piszkos bomba vagy ránk törhet egy új vírus

2023. jan. 30. 18:55
 22/36 anonim ***** válasza:
0%

Hagyd rá kérdező, gondolom szegényke leragadt 2020-ban, hogy papagáj módjára csak a konteó szót ismételgeti tájékozódás helyett. Pl a magántulajdon eltörléséről az EU parlamentben is felszólaltak, hivatalos parlamenti dokumentumok vannak róla, 21-es videó ráadásul, ennek ellenére egyesek számára ez is csak egy konteó. 😄


[link]


Amúgy jah, sok szar jön még, pl hamarosan mégegy mesterséges pandémia. Igazából semmi sem titok..

2023. jan. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:

22# és lesz atomrobbanas szerinted ?vagy nem merik ? Mit mondanak erről?


Ukrán háború igencsak az érdeklődési korom középpontja most és azt látom hogy bizony itt senki nemfog engedni

Én megerzesem az hogy idővel bevetik valamilyen formában mert ebből nincs politikai kiút.

2023. jan. 30. 20:01
 24/36 anonim ***** válasza:
A háború még évekig eltart, terjeszkedni fog, plusz várhatóan újabb háborúk is lesznek. Csak figyelni kell, mit mondanak a YGL diákok. Azért nem enged senki, mert színjáték, hogy a náciírtás a célja. Ott a volt maláj miniszterelnök beszéde, az a valódi cél. Zelenszkij komikus volt, pár éve még női ruciban táncikált, meg a pucér fszával zongorázott egy műsorban. Putyin meg Schwab bácsi büszkesége, aki épp azt teszi, amit Schwab diktál. Megmondom őszintén, én eléggé beleástam magam a mocskos kis világunk dolgaiba, de mire jött a háború, túl sokat kezdtem tudni a többi dologról és ennek tényében marhára nem foglalkoztat, hogy lesz-e atom, vagy sem. Nyilván ha többmilliárd ember halálát akarják elérni, akkor egy lehetőségnek az atom is tökéletes választás.
2023. jan. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:

24# igen csak érted nagyon nem mindegy hogy használnak e atomot és osszeomlik e a világ élelmiszer elláto rendszere vagy csak hagyományos fegyvereket használnak.


Megmondom őszintén nekem is kicsit dilemma ez most hogy van sok számlán lévő cash em és egy érzés azt mondja halmozzak fel élelmiszert. Igazából nem okozna gondot 1 2 évnyi élelmiszer vásárlása és tarolasa .


De azt a pénzt a saját eletkezdesemre szántam nemtudom érdemes e elég biztos vagyok e ebben hogy mindent feltegyek egy megerzesre .


Mert az a baj ha valami történik orak alatt le lesz rabolva minden mint a covid esetén is láttuk. WC papír olaj liszt húsok stb .

Most meg lenne lehetőség felkészülni de ha a többség is pánikol akor már nincs . És nekem ez most dilemma érdemes e a felkeszulesre fordítani minden pénzem.

2023. jan. 30. 21:42
 26/36 anonim ***** válasza:
Mivel a pénz a mostani formájában megszűnik hamarosan, így tartogatni nem sok értelme van. Tartós élelmiszerből beraktározni nem hülyeség, de ha rám hallgatsz, fegyverre sem sajnálod. Elég komoly dolgok lesznek még és ehhez az alapokkal nemárt tisztában lenni, szóval nézd meg a videókat először, mielőtt nagyon belevágunk a témába.
2023. jan. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:

26 vennék én fegyvert de itthon nem lehet maximum szamszerij vagy gáz riasztó+ gumilovedekes meg 2 3 évig árulhatjak aztán tiltva lesz

Dark weebrol vagy külföldről meg túl kockázatos .ha lebuksz börtön.

Nem toleralja ez az ország az otthoni fegyvertartast .


Fegyveres osztagok mint pl az ÁVH volt bármit elvehet tőled és semmit nem tehetsz .

De a civilek ellen jó lehet a számszerij pl .

2023. jan. 30. 22:12
 28/36 anonim ***** válasza:
Tudom. De bármi jobb, mint a semmi. Csak legyél felfegyverkezve, akár önvédelemre is, ha mást nem tudsz szerezni.
2023. jan. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:

Civilek ellen egy vadaszkes is jó úgyse fognak kockáztatni meg akor se ha nekik is van .


Kinek éri meg valakit megtamadni az élete kockaztatasa által?

Maximum akor ha valamiért érdemes.


Katonailag gondolkodva csak olyan célpontert érdemes bealdozni sok embert ami ér is valamit .

Ugyan ez a logika van egyéniben is

2023. jan. 30. 22:42
 30/36 anonim ***** válasza:
50%

"hivatalos parlamenti dokumentumok vannak róla"

Csak egyszer látnék hivatalos dokumentumokra való hivatkozást... (én szoktam, és néha át is olvasom őket)

2023. jan. 31. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!