Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » A mesterséges intelligencia...

A mesterséges intelligencia ha kifejlesztésre kerül mit fog hozni az életünkben?

Figyelt kérdés
Ez egy olyan ugrás lesz mint az internet vagy még nagyobb ?
2023. jan. 29. 18:45
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
0%

#30 Csak egyszer látnék olyat, hogy valaki hajlandó leszállni a magas lóról, kibújni a barlangból és kötekedés helyett felfogná, hogyha már a csapból is ez folyik, akkor ez nyilván nem kitaláció. Azért na, ha az EU parlament számodra nem meggyőző, akkor komoly bajok vannak a fejedben. De tessék, a médiából is ez ömlik. Mi nem világos rajta?


Tv:


[link]


Rádió:


https://www.youtube.com/watch?v=L5_sbqG7fMY&t=493s

2023. jan. 31. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
51%
A jútyúk az autentikus bizonyíték, meggyőztél!
2023. jan. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
0%
#32 Miért érzed azt, hogy bele kell kötnöd egy random idegen emberbe, ha te még a témához sem tudsz hozzáfűzni abszolút semmit?Meg se tudsz mukkanni arról, hogy mi folyik a világban, körülötted. Nem veszed észre, hogy milyen nevetséges vagy? Ezzel magadat járatod le, nem engem.
2023. jan. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
51%
Fordítok: te is érzed, hogy ez nevetséges volt, de valahogy nálad kell lenni az utolsó szónak.
2023. jan. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
#34 Számomra az nem nevetséges, ha valaki a saját tájékozatlansága miatt állít be engem hülyének. Nem azzal van bajom, hogy hülyének vagyok kikiáltva egy lezüllött anonim oldalon, az nem érdekel. Hanem azzal, hogy qrva szomorú, hogy más még akkor is elutasítja a tájékozódást, mikor az orra alá tolják, hogy baszki ez van, akár tetszik, akár nem, illő lenne felfogni végre. Engem az sem érdekel, ha tiéd az utolsó szó, legyen ez a napod fénypontja, egészségedre..
2023. jan. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim válasza:

Kemény dolgok ezek...

[link]

máj. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!