Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Lakosság hány százaléka meleg?

Lakosság hány százaléka meleg?

Figyelt kérdés

Néztem a Last of us-t és bekerült egy meleg jelenet. Azon kezdtem el filozni, hogy vajon mennyire életszerű az egész jelenet? Tekintettel, hogy ma már majdnem minden sorozatban, filmben ilyen olyan módon bele kell pakolni a melegeket elgondolkoztam, hogy tényleg ilyen sokan vannak? Életszerű az, hogy van egy random ember akihez odamegy egy másik random ember majd kiderül, hogy mind a ketten melegek és boldogan élnek míg megnem halnak?


(nincs bajom a melegekkel, van több ilyen ismerősöm is. Engem inkább csak az zavar, hogy minden filmbe kötelező a melegség, a színbőrű és a női függetlenség bemutatása. Függetlenül attól, hogy a storyhoz semmijen fontos módon nem kapcsolódik. ott van pl a American Horror Storys. Az eredetiben még hetero pár ment be a házba, a felújítottba már meleg. Kellett ez? És az ilyen direkbe az arcomba tolástól nem mondom kicsit feszült leszek. Modern családban pl nagyon jól beépítették és a storyhoz nekem sokat adott hozzá.



2023. febr. 5. 06:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%
10%, folyamatosan, állandó.
2023. febr. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
0%

A fiatal tini lányok többsége 99% MINIMUM biszexuális.

És ez bizonyítva is van, keress rá: minden nő leszbikus

2023. febr. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
53%
A személyes érintettségem okán ennek azért alaposan utánajártam. Többé-kevésbé konszenzus van arról, hogy a társadalomban nagyjából állandó, 5-10%-os jelenlét van.
2023. febr. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
21%
Na jó, és a lakosság hány százaléka hideg?
2023. febr. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%
Intelligencia/iskolazottság függvénye. Ezért balkáni országokban pl magyarba kevesebb a meleg. Németbe azért 15-20%
2023. febr. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
12%
Mint mondtam, angol felmérés alapján 3% a melegek aránya a lakosságban. Ehhez képüst dobálóztok ilyen 10-20%-okkal. Nevetséges. Idehaza ez a szám 1% körüli.
2023. febr. 6. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Hát akkor lehet oszkárjelölt, ha lmbtq személy is kerül bele.

Amúgy hivatalos kutatások alapján magyaroszágon 1%

2023. ápr. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%

9.750.000:84

kb 110 ezer ember

1 %

ezt tény

2023. ápr. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
57%
Ebbe az állítólagos 1%-ba csak a vállaltan melegek számítanak bele, vagy az ilyen Harrach Péter félék is? Ha már számolgatunk, hadd tudjuk hogy mit mérünk. Ifjúkori homoszexuális kalandok a papnövendékekkel számítanak vagy elévülnek?
2023. ápr. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!