Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Miert van az, hogy az emeberek...

Miert van az, hogy az emeberek nem szeretnének örökké élni és ha meghalják hogy örök élet ebben a testben ki rázza őket a hideg és engem is?

Figyelt kérdés

2023. máj. 29. 17:26
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
10 A biomassa nagyrésze halhatatlan. pl a baktériumok.
2023. máj. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

#11

Halhatatlan?

A hypo kitakarítja őket, vagy más fertőtlenítő szer, vagy egy kis hő, de akár a szimpla Napsütés.

Maga a Föld sem örök életű és kozmikus körülmények között eddig még csak feltételezések vannak, hogy lehet élő szervezet, mert tudtommal nem találtunk még ilyet.

Maga az Univerzum sem örök életű.

2023. máj. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezz meg az uccán 100 embert a témáról, fogadok hogy nem nagyon fogsz hallani irodalmi művekbe illó filozófálást és nyafizást az öröklét problémáiról :)
2023. máj. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
47%
"Az istenek irigyelnek minket. Irigylik a halandóságunkat. Azt, hogy bármelyik perc az utolsó lehet. Mindent megszépít számunkra a biztos halál."
2023. máj. 30. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

02:23

Ez olyan, mintha egy hajléktalant vidítgatnál, hogy örüljön, mert ő legalább szabadon él, nincs főnöke, nincs felelőssége.

2023. máj. 30. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
10%
Nincs választása senkinek. A tested meghal. A lelked örökké él
2023. máj. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%

12 "Honnét van ez a vágyálom? Semmi sincs körülöttünk, ami örökké élne, nincs erre példa, minden élő elpusztul, a növények és az állatok is. Mindennek megvan az életciklusa, születés, gyermek, serdülőkor, majd felnőtté válás, párzás és örökítés, aztán az öregség és a halál.


Ki az, aki olyan szemérmetlenül nagyravágyó, aki mindezen túl akar lépni?"


Mint írtam ebbe még besem lépet a legtöbb baktérium.

2023. máj. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 barpi61@61 ***** válasza:
0%

Én ennek a kérdésnek az ellenkezőjét vetettem fel korábban.

Miért lenne az jó ha örökké élnénk?


Arra gondoltam akkor, az öröklétben MINDEN megtörténhet.

Ahogy irjátok, lehetek rabszolga, féreg, bolygó, csillag, ember,

állat, ...


De rájöttem, a világ törvényszerű.

Nem lehet akármi. Valami törvénynek lennie kell.


És ha belegondolsz, jó lenne látni mi történik.


Az más kérdés, akarok-e részt venni benne???

febr. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!