Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Charles Darwin tehet a Hitleri...

Charles Darwin tehet a Hitleri fajelméletről? Egy érdekes videóval bizonyítható.

Figyelt kérdés

[link]


Aki nem látta a videót, az valószínűleg nem is értheti a kérdést a maga teljességében.



nov. 19. 09:46
1 2 3
 21/21 LeonScottKennedy ***** válasza:
87%

Félpontos uraságon meglátszik az értékelése, ugyanakkor valószínűleg egy troll, másképpen igencsak nehéz volna elérni azt a szintet.


A dinoszauruszok két lábra állásáról is lemaradt szegény, szóval nagyon nem csak az emberrel történt meg. És volt, amiknek a mellső karjai még hasznossá is váltak, és volt, amiknek teljesen haszontalan maradt, vesztigiális maradvány. Ja, és volt, amiknek szárny lett belőle.


Én nem tudtam, hogy az evolúció feudális hierarchiát épít. Szóval ilyen érzés a fajok királyának lenni... majd szólj a covid variánsainak, hogy mi itt királyok vagyunk, minket nem támadhatnak. Ja meg a bélflórámnak is szólj már, hogy majd azt én eldöntöm, hogy mit akarok enni. Ja és a királyi testőrségemnek komodói sárkányokat akarok.

nov. 20. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!