Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Szerintetek a magyart vagy a...

Egyfiú12 kérdése:

Szerintetek a magyart vagy a törit válasszam harmadik szaknak?

Figyelt kérdés
Angol-német szakos középiskolai tanár vagyok és gondolkodom harmadik szak elvégzésén is de nem tudok dönteni, mert mind a kettő egyformán érdekel. Doktorálni szeretnék majd később és ezért is szükségesnek tartom, hogy bővebb ismereteim legyenek még egy tárgyat illetően. Szerintetek melyik lenne érdemesebb? A normális válaszokat köszönöm!

febr. 20. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Hát szerintem neked kell tudni, hogy melyik érdekel jobban, melyikben vagy erősebb, stb. Én személy szerint, most még ha a személyes preferenciámat félre is teszem, tanári fejjel gondolkodva is inkább azt választanám. Történelem, természettudományok, stb, ezek olyan szakok, amik NAGYON érdekesek tudnak lenni a gyerekek számára is, viszont 100-ból 99 tanár nagyon szarul tanítja, tehát én akkor már megpróbálnék az az egy kivétel lenni, ezzel elérve némi pozitív változást a tanulókban.
febr. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"tanári fejjel gondolkodva is inkább azt választanám"


Mármint a történelmet. Bár a későbbiekből ez kiderül, de csak lemaradt a tárgy... ha már a magyar oktatásról volt szó, jól belebuktam. :D

febr. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%

Teljesen biztos vagyok benne, hogy te nem vagy középiskolai tanár. Ez nem egy érett felnőtt, hanem egy tudálékoskodó középiskolás stílusa. Egy középiskolai tanár nem a gyakorin kérdezgeti, hogy milyen szakon tanuljon. "Doktorálni szeretnék majd később", na a felvázolt helyzetben az illető pontosan tudná, hogy milyen témában akarna doktorálni.

A magyar szakot mindenesetre nem javaslom, a helyesírásod nem áll azon a szinten. 3 és fél sorban 3 hiba - nem jó arány!

febr. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kezdd el a magyar-töri szakot, aztán majd meglátod, hogyan tovább.
febr. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 MDaniel98 ***** válasza:
Én inkább töriznék, de elfogult vagyok.
febr. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!