Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Mik azok a jegyek, amelyekkel...

Mik azok a jegyek, amelyekkel ki lehet elemezni egy ember jellemét beszéd/írás közben?

Figyelt kérdés
2010. dec. 4. 22:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"Nincs rá egy-két órám, hogy ezt a nem könnyű nyelvezetet most végigolvassam, mindenesetre ez egy vélemény, ami ellenében lehetne 10 másikat idézni"


1. Ez nem "egy vélemény", hanem egy kutató neurológus szakvéleménye.


2. Ha egy népszerűsítő újságcikk neked "nem könnyű nyelvezet", akkor a szaksajtóval hogyan boldogulsz?

2010. dec. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"mindenesetre ez egy vélemény, ami ellenében lehetne 10 másikat idézni"

Kérném akkor hogy idézz(pls). Akár milyen oldalt, ahol fel van vázolva hogy műkodik és hogyan jottek rá.(ne írd hogy bongésszem át a hivatalosat)

2010. dec. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Csemegézz:

[link]

2010. dec. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem találtam konkrétumot. Az volt a legpontosabb, hogy a szabálytalan írás utal rá hogy valaki kreatív, mert ő szakít a társadalmi normákkal:))

Ezért kértem volna hogy te linkelj, de mindegy.

2010. dec. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ez csak azért van, mert én nem weblapokból szedtem az ismereteimet, hanem könyvekből. Itt szerepel néhány, a klasszikus a W.Barna Erika. [link]

A legátfogóbb méretes könyv a Mindenki grafológiája

[link] alul kiderül, hogy nagy olvasói népszerűségnek örvend. És persze külön-külön mindegyik tele van hivatkozásokkal.

2010. dec. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!