Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Mi történne a Földön, ha...

Mi történne a Földön, ha egycsapásra megszűnne az Internet létezni?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 15. 13:39
1 2 3
 21/29 dellfil ***** válasza:

Röviden: valószínű éhen halnál.


dellfil

2011. ápr. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim válasza:
ÉN tényleg éhen halnék :(
2011. ápr. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
A South Parknak is van ilyen epizódja, nézd meg:P
2011. ápr. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 sdavid88 válasza:

Szerintem ugyanaz lenne, mint amikor elfogy a kőolaj. Az emberek döntő hányada éhhalált szenved. Olvassátok el a wikiben az "Az olajhozam-csúcs jelentősége" c. részt.

[link]

2011. ápr. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Volt ezzel kapcsolatban egy South Park rész,nem emlékszem már pontosan melyik,de nagyon tanulságos!
2011. ápr. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
A Netmentesen.
2011. ápr. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:
76%

Tegyük fel minden kábelt elvág egy felsőbb hatalom ami megszüntetné a netet.

Felívelne a könyvvásárlás, szakácskönyveket és szakkönyveket vásáronla mindenki. Lomisok meggazdagodnának a sok újra eladott regényből. Az emberek apróhirdetéseken keresztül, klubdélutánok alkalmával cserélgetnék az idáig letöltött milliárd gigabájtnyi zenéjüket és filmjüket. Helyi szervereket üzemeltetnének az emberek ami a városon belül egymás gépről elérhető lenne, tehát kis belső hálózatok születnének. Miután a kis városi netek megszülettek vállalkozók kábeleket húznának a városok között és kialakulna a városok közötti hálózat is, országos háló lenne. Ezután az emberek kidobálnák a könyveiket a lomisoknak, a klubdélutánok megszűnnének és a többi városból az emberek elkezdenék letölteni a klubdélutánok allatt összegyűlt filmeket/zenéket. Kis idő múlva az országok között is áthúznák a kábeleket és minden ott folytatódna ahol abbamaradt.

2011. máj. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:

Én szeretném, bármennyire visszás, hogy ezt itt írom meg.:)

Régebben rengeteget neteztem, mostmár kikopott, nem hiányozna, ha nem lenne, egyedül az utcakereső.hu-nak szoktam örülni, ha valami Budaborzasztói utcába kell mennem, és még sose volt ott dolgom. Szóval, örülnék, mert ha saját döntésemből nem lógok egésznap a neten, mert nem hiányzik, attól még a többi ember igen, és jönnek az értetlen fejek, hogy minek találkozzunk, ha ráírhatnék facebookon. Szóval ha az összes ember rá lenne "kényszerítve", hogy visszatérjen végre a szemtőlszembeni kapcsolatokra, egész más irányt venne néhány jellembeli tulajdonságunk, egész gyorsan.


Mekkora súlya lenne megint, ha valaki megszerezne egy CD-t, és csak a haverjainak adná kölcsön? Nem jelentene valami mást, többet? Nem értékelnénk jobban, mint így, hogy az 50 megás nettel bármikor bármi lehasít a gépedre?

Vagy az, hogy csak a legközelebbi ismerőseidnek mondod el, hogy ez volt, az volt a hétvégén? Mert ez jelenti azt, hogy barát... Hogy nekik szívesen mondod el a dolgaid, de most kiírod a facebookra, és kérdeznie, érdeklődnie sem kell már senkinek felőled, mert úgyis megtudja amit akar... Nekem ez nyomasztó.

És ha én ezt nem csinálom, márpedig nem csinálom, "különc" vagyok, akit nem is érdekelnek az "ismerősei", hiszen nem is lép fel soha, meg nem jelölget vissza.


Ja, és nem, nem vagyok öreg, 22 vagyok.

2012. okt. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:

Akkor sok tudományos könyvet kéne megvennem jó drágán és mindig várnom kéne ,hogy mikor lesz egy bizonyos TV műsor, és az olyan dolgokat amik még nem jöttek be Magyarországra, nem tudnám hol megtekinteni. Órákig keresgélnénk a szótárakban a szavak után. Nem tehetnénk fel ide kérdéseket, nem nézhetnénk utána semminek se ilyen könnyen, hanem el kéne mennünk megkeresni az infót amit keresünk. és az sok időbe telik, lehet ,hogy sok pénzbe is kerül, és nem is az van benne amit szeretnél.

Nagy dilemma.

2013. jún. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!