Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Nem tudom eldönteni hogy hol...

Nem tudom eldönteni hogy hol lenne érdemesebb anglisztikát tanulni: PPKE-n vagy Károlin? Kiváncsi vagyok a véleményekre és tapasztalatokra

Figyelt kérdés
2011. jún. 2. 16:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

^ Bár mindegyik használ matematikai-statisztikai módszereket (tehát nem pusztán filozófiai-elméleti alapúak, ezért javasoltam őket), egyik tudomány sem igényel komolyabb természettudományos ismereteket. Egy politológus nem fog röppályát számolni és deriválni, csak az alapvetőbb társadalomstatisztikai mutatókra és műveletekre van szüksége. Ezért lehet vonzóbb egy olyan humán beállítottságú személy számára, aki nem akar bölcsészkedni.

Onnan tudom, hogy szociológiát hallgatok BA-n.

2011. jún. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
De eltereltük szegény kérdező témáját, inkább arra kéne válaszolni:)
2011. jún. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!