Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Az orvosok reál vagy humán...

Az orvosok reál vagy humán tantárgyakból jobbak? Milyen beállítottságúak?

Figyelt kérdés
2011. szept. 19. 17:31
 1/3 anonim válasza:
természetesen reál. reálba tartozik a fizika, kémia, biolódia, ami nekik a leginkább kell.
2011. szept. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az orvos tipikusan egy olyan dolog, amit humán beállítottságú emberek is meg tudnak csinálni és vannak is páran az egyetemen.


Ettől még a biokémiás és az élettant le kell gyűrni és az valami embertelen szívás...

2011. szept. 20. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
95%

Nagyrészt reál érdeklődésűek, és mivel reál tárgyakat tanulnak, abban jobbak is. Én pl. orvostanhallgató vagyok, és eléggé szakbarbárnak érzem magam. Sem a történelemben, sem az irodalomban, sem a művészetekben nem vagyok igazán otthon (persze azért az érettségi simán ment ezekből is, de az ugye nem nagy szó....)

De van olyan évfolyamtársam, aki amellett, hogy szinte mindenből ötös, mindent ért (tehát nem magol), és mellette még kicsit "művészlélek" is. Rengeteget olvas, kiállításokra jár. Meg úgy összességében elég nagy alapműveltsége van:)

2011. szept. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!