Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Milyen olyan szakok vannak,...

Milyen olyan szakok vannak, ahol kevés matek van, és kevés természettudomány, és azért meg lehet élni is belőlük?

Figyelt kérdés

mármint na:S


a biológia elmegy,de a többi természettudományos tantárgy + a matek nem megy. mármint 4-re meg van mindegyik,de nem érzem úgy,hogy ilyesmivel akarok foglalkozni:SSS


lassan elkéne dönteni,hogy merrefele akarok elhelyezkedni,de mindig valami keresztül húzta a számításaimat.


2011. nov. 22. 18:43
 1/8 anonim válasza:
10%
Henyészeti BA képzés az Országos Lustasá Félegészség Népnevelő Intázetben :D (Bocs)
2011. nov. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
akkor marad a süljesztő, btk, tátk, turizmus vagy valami hasonló színvonalú kar
2011. nov. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem tehetek róla, h humán beállítottságú vagyok =(
2011. nov. 23. 07:37
 4/8 anonim ***** válasza:

Semmi baj, keress humán pályát. Jó tolmácsokra mindig szükség van. Elsősorban az érdeklődési területeden kutass. Humán területek 5-6 év múlva érvényes igényét ma nem lehet megmondani.

Viszont annyiban elkeserítenélek, hogy ma már matek, számítástechnika nélkül egyetlen területen sem lehet komoly munkát végezni.

2011. nov. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

igazából,hogy ha egy ha alapból humán pálya és kell bele matek/informatika azt természetesen el tudom viselni.

végülis a wordot/excelt/accest tudom kezelni,képletekkel dolgozni meg ilyesmik.


az anglisztikán és a romanisztikán gondolkodtam már,de tényleg szükség van ezekre?nincs túlképzés belőlük?:S

2011. nov. 23. 07:53
 6/8 anonim válasza:
egyébként én is arra biztatlak, hogy olyan szakot válassz, amelyik illik hozzád. a "megél" elég tág fogalom. ha több lábra állsz (felveszel minor szakot, elvégzed a mesterképzést, esetleg hozzátársítasz más képzést), és jó vagy abban, amit csinálsz, akkor lesz munkád. személy szerint én az anglisztikát nem ajánlom neked (minortárgyaim vannak belőle és 400-an vagyunk feljelentkezve némelyik órára, a többi dologról nem is beszélve), és franciásokból is elég sok van...
2011. nov. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

aaj pont a francia meg az angol xD pont ezt a két nyelvet tanulom én is:/

egyébként mi az a 'minor' ? Ez mit jelent?:S

2011. nov. 24. 16:44
 8/8 anonim válasza:
a minor azt jelenti, hogy felveszel egy másodszakot, kevesebb óraszámban (de bele lesz írva a diplomádba). ELTE-BTK-n kötelező.
2011. nov. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!