Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Ki volt az első magyar ember...

Ki volt az első magyar ember aki Japánban járt?

Figyelt kérdés
extra fonti
2009. máj. 16. 15:38
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

Én kerestem de semmit sem találtam:S

Az biztos,hogy 140 éves diplomáciai kapcsolat van a két ország között,de ezzel nem vagy kisegítve.Keresek még neked ha megtok vmit akkor írok:D

2009. máj. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2009. máj. 17. 15:59
 3/7 anonim ***** válasza:
96%

Vay Péter katolikus püspök, aki az első világháború előtt többször is járt Japánban 1908?

Ez a legkorábbi hivatalos feljegyzés, ezért persze lehet, hogy ezelőtt is jártak ott magyarok, vagy olyan emberek akik nem tudták magukról hogy magyarok, esetleg a "mindenki a magyaroktól származik" elv alapján amióta ember van ott, magyar is, tehát lehet hogy az alanyunk az i.e. 30000-ben élt Jauzsi-szan. De ez már egy mélyreható fontos filozófiai kérdés feszegetése, úgyhogy befejeztem.


(hi Gerecsei :D )

2009. máj. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
=) Köffi. de az tuti hogy korábban elvileg ami a legkorábbi lehet az 1869 körül amikor valami magyar-osztrák követség ment tárgyalni... nem tom ki lehetett abba a követségbe
2009. máj. 19. 16:32
 5/7 anonim ***** válasza:
94%

Első vagyok.Mondom,140 éves kapcsolat van köztünk,épp aminap járt itt a herceg és Kiko hercegnő,az évforduló miatt:))

Szal már a monarchia idején is voltunk japánban:)

Először azt akartam írni am,h az a pasi aki a gesta hungarorumot írta,de rájöttem,hogy hülyeség mert nem ott kereste az ősmagyarokat.:P

2009. máj. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Találtam egy nagyon jó magyar videóst, aki Japánban él! Ilyen témákról is szoktott beszélni a neve Dobri Andor keress rá vagy itt nézd meg: https://www.youtube.com/channel/UC6uqqegzB5vOFU9JCVuN5Sw?sub..

Remélem tudtam segíteni.

2017. jún. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Eszerint Uremann János jezsuita hittérítő 1608-ban:

[link]

2017. jún. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!