Hitlernek mi baja volt a zsidókkal?

Figyelt kérdés
2009. jún. 13. 17:20
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
97%
Látjátok,ezért baj, hogy be vannak tiltva bizonyos könyvek. Ha elolvasnál 1-2 "szakirodalmat", nem kéne itt kérdezősködni
2009. jún. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
57%

Kedves 10. válaszoló,vajon ha nem a zsidókkal vagy (az általad jó pofának tűnő feltevés) a romákkal történt volna ez, hanem a magyarokkal, vajon akkor is így vélekednél?

Itt nem az számít, hogy milyen faj! Legyen az magyar,zsidó,roma,néger vagy akárki én személy szerint SENKINEK nem kívánnék ilyen véget!!! Ezen picit elgondolkodhatnál és ezt nem kell sértésnek venni,mert nem annak szántam!

2009. jún. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:
ne vitázzatok lécci :D, már felfogtam :DXD, mert a holocaust múzeumban nem fogtam fel...
2009. jún. 18. 12:39
 14/38 anonim ***** válasza:
96%

Hitler 3 lépcsős élettér elméletében /tervében először a Németországban élő zsidóságot, majd az összeset "fel akarta számolni". Második lépcső lett volna a cigányság, a szláv népek, illetve a magyarok. Harmadik lépése pedig elfoglalni a fentiek által "bitorolt" területeket a németek számára.

Hogy miért utálta a zsidókat? Azért, amiért a történelem során nagyjából mindig is üldözték a zsidókat. Nem ő kezdte el. Ennek pénzügyi, gazdasági, politikai okai voltak. A Mein Kampf valóban sok értékes információról szolgál erről, de ha mélyebben bele akarsz látni, hogy Hitler hogyan gondolkozott, akkor javaslom Friedrich Nietzsche olvasását: Az antikrisztus, Im-igyen szóla Zarathusra, illetve a nietzsche-i gondolatok megelőzője Emerson amerikai filozófus. Sajnos ők nem tudhatták, hogy elméletüket és gondolataikat valaki ennyire átértelmezi.

2009. jún. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim válasza:
84%

Mondhatnánk, hogy ugyanaz, mint az összes a zsidóságot ért támadások okaiként felhozottak.

A történelem első, olyan feljegyzése, ami ehhez a kérdéshez kapcsolódik, a Hebrew Myths c. könyvben megtalálható.Lényegi tartalmát tekintve arról szól, hogy hogyan fosztották ki az állami vezetésbe beépült zsidók

az akkor nagyon fejlett és gazdag Egyiptomot. A vége az lett, hogy Ramszesz fáraó táborba zárta őket, és kőfaragő munkára fogta. Ez volt az első két feljegyzett koncentrációs tábor, - Pithom és Ramses néven ismeretes.

Ezt az eseményt a Szentírás is feljegyzi: Mózes 2. könyve 3. rész 22 "... fosszátok ki Egyiptomot!"

Így szólt az Isteni ige, - de csak Egyiptom kifosztását

engedélyezte, nem az egész világét.

A zsidóság hatalom és pénz utáni mohósága, - az ezért való nemzetközileg szervezett ténykedésük - oda vezetett, hogy a történelem során egyik táborból a másikba zárták öket. Nem önmagában a zsidó néppel, fajjal van a baj, hanem a " tannal". Az Izraelita vallás

a zsidó nép felsőbbrendűségét hirdeti, miszerint az Isten

arra teremtette őket, hogy a "Goj" népeken uralkodjanak.

A Cionizmus /mai nevén globalizmus/a nemzetek elsorvasztását, és a népek összeolvasztását tűzte célul, -a zsidóság irányítása alatt.

Hitlernek eredendően nem volt baja a zsidókkal. Tizen-éves bécsi tartózkodása alatt segédmunkásként dolgozott, és képeket festett. Szűk körökben elismert festőművész volt, /a gogl keresőben Hitler festményekre kattintva láthatod a képeit, valóban gyönyörűk/ egy Max nevű zsidó kereskedő értékesítette az alkotásait.

Az első világháború kezdetén Németországba megy, Franciaországi frontokon harcolja végig a háborút. Bátorságát tükrözi, hogy szakaszvezetői rangig viszi, és két érdemrendet is szerez.

A Mein Kampf- ban arról ír, hogy a nemzeti szocializmus eszmélye a lövészárkokban alakult ki abból a megtapasztalásból, hogy a véres harcokból a zsidók kivonták magukat. A nagyrészt zsidó kézben lévő haditermelés és kereskedelem kivonta hitsorsosaikat a frontvonalból, legfeljebb hadtápszolgálatot láttak el.

Ritka volt a zsidó frontharcos, ezeket Hitler épp úgy megbecsülte, mint az árja németeket. Ervin Milch echte zsidó, tábornagyi rangig vitte, hűségesküt tett Hitlernek, becsületesen végig harcolta a háborút.

Hitler első zsidóellenes érzéseit az váltotta ki,hogy a fenti módon a zsidók a hátországban maradtak, nemzetközi kommunista szervezetekkel azonosultak, forradalmat robbant ki / vezetőik Karl Libnecht és Róza Luxemburg is zsidók voltak/ létre hozták a Weimeri Köztársaságot és együtt működtek a győztesekkel Németország katasztrófális rombadöntésében.

A kereskedelem 80%-a zsidó kézben volt. Eleget tettek a békeszerződésben rögzített "kereskedelmi elsőbbség" utasításnak, hogy az üzletekben elsősorban a győztesek termeléséből importált árúkat forgalmazták. Ez a német

munkalehetőségeket tovább rontotta, ez vezetett a spontán

népharag megnyilvánulásához, - kristály éjszaka néven híresült el, mikor a zsidó üzleteket a nép szétverte.

Hitler hatalom átvételét követőn tett egy olyan kijelentést a birodalmi gyűlésben, hogy " megteremtem a nemzetek Európályát, - zsidók nélkül". Erre válaszul Eiz Weizman cionista vezető a nemzetközi zsidószervezetek nevében 1934 január 5-én "hadat üzent" Hitlernek. Proklamációjában arra szólította fel a németországi - és valamennyi zsidót, hogy minden lehetséges ezsközzel /szabotálás, lázítás, rombolás stb./ igyekezzenek elősegíteni Hitler bukását. Ezért Hitler a zsidóságot politikailag megbízhatatlannak tartotta ösztönözte őket németország elhagyására. A kommunista szervezetekbe tömörűlt zsidókat és az eszmével azonosuló más személyeket átnevelő táborokba gyüjtötte. Ezek a táborok nagyrész munkaterápiás intézetként működtek, egyéb deviáns személyek is bekerültek, - homoszexuálisok, prostituáltak stb.

Tény, hogy a zsidókat, nem pusztán politikai okból zárták táborba, a munkaszolgálat gazdaságilag volt indokolt, - de kérdés, hogy az orosz front jobb lett volna- e. Az Egyesült Államokban a japán származásu amerikai állampolgárokat zárták hasonló módon táborokba, - a kegyetlen bánásmódról nem illik beszélni.

A háború vége felé az élelmiszerellátás a táborokban éppen olyan katasztrofálissá vált, mint más területeken. A táborlakók szervezetileg legyengültek, tifusz járvány

pusztított közöttük, valóban nagy volt az elhalálozási arány. Az elhalálozott embereket krematóriumokban égették el, viszont a gázkamrákban elkövettet tömeges gyilkosságok nem igazolódtak be. David Cole zsidó történész kutatásai is ezt erősítik. /David Cole interjúja dr. Franciszek Piperrel c. film/

Viszont a Holokauszt néven elhíresült eseményekben a zsidóság óriási üzletet fedezett fel, meggyalázva méltatlanul elhalálozott fajtestvéreik emlékét.

Valószínűleg, jobban járt volna a világ, ha Hitlert felvették volna a bécsi művészeti akadémiára , - az őt elutasító zsidó bizottsági elnök ma már szintén így látná, - gondolom.

2009. jún. 20. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
76%
23-06-nak: Az asszony is aszongya, hogy a fehérnép felsőrendü. Montam jóvan. Kaptam is tennap egy ujj papucsot !
2009. jún. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim válasza:
85%
Amúgy ö is zsidó ősöktől származott és az az orvos aki a család orvosa volt és az anyukáját kezelte a haláláig töle kapott menlevelet, hogy eltudja hagyni az országot - is zsidó volt.
2009. jún. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
100%

05:56-osnak:

Nagyon jo a válaszod,igazad wan!!!:)

2009. jún. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:

05:56- Köszönöm most már teljesen értem az egészet.

09:40- Ennyi helyesírási hibát már réges-rég láttam :D, ujj, aszongya, felsőrendű, montam, jóvan, tennap.

Vagyis: új, azt mondja, felsőbbrendű, mondtam, jól van, tegnap. XD

2009. jún. 24. 01:10
 20/38 anonim válasza:
100%

Probald beszerezni es elolvasni ezt!

Adolf Hitler:Kuzdelem a satannal c.konyv

Sokmindenre valaszt kapsz majd!!!!!!!!!!!!!!!!

2009. jún. 24. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!