Hitlernek mi baja volt a zsidókkal?

Figyelt kérdés
2009. jún. 13. 17:20
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
ELÉG XD MÁR FELFOGTAM HOGY MI BAJA VOLT VELÜK :D köszi de már nem kell :DDD
2009. jún. 24. 21:40
 22/38 anonim válasza:
73%

Nem tom..nem szerette öket XDDD

nem is baj annyival kevesebb...

2009. jún. 27. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
36%
Nem tetszett neki a képük. lehet hogy véletlenül összekeverte őket a cigányokkal, és valójában azokat akarta kiirtani...xdxd
2009. aug. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:
Én mondtam neki hogy az utolsó két vodkát nem kellet volna meginnia....XDDDD...
2009. aug. 17. 14:37
 25/38 anonim ***** válasza:
100%

Kellett egy bűnbak.

Azon kívül a zsidók mindenhol idegenek és ha probléma adódik, előbb-utóbb mindenhol előjön a xenofóbia. (Lásd napjainkban a cigányok.)

Amellett az is közrejátszott, hogy sok volt a gazdag zsidó.

2009. szept. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim válasza:
100%
A történelmet mindig a háború győztesei írják, ne feledjétek, hogy valószinűleg nem követtek el oly nagy mészárlást a németek mint amikről olvasni lehet általában (aki ezt másképp írja (vallja) azt meghurcolják mindenféle koholt vádakkal). Ez csupán Amerikai-Izraeli propaganda. Épp ma néztem a National Geographic-on egy II. vh-s dokumentum filmet, ahol végig azzal voltak elfoglalva, hogy mennyi embert öltek meg a nácik (6-7 milló), de az amcsik, ruszkik mészárlásait valahogy kifelejtették..... (sőt azt próbálták bemagyarázni, hogy tulajdonképpen Amerikának már nem volt más lehetősége CSAK azért csatlakozott a szövetségesekhez, de valójában nagyon jól tudjuk, hogy már a kezdeti években hasznot húztak a háborúból fegyverkereskedelemmel, és a szövetségesek oldalára játszanak.)
2009. szept. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim válasza:
játszanak = játszottak*
2009. szept. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül túlzás, amit a nácikról mondanak, viszont azt ne felejtsük el, hogy a szovjetek is pont ugyanezt csinálták és még hosszabb ideig is.


Csak ők a győztes oldalon álltak.

2009. szept. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim válasza:
nekem egyszer azt mondták hogy ez amit mondani fogok megvan írva egy könyvben: hitler szövetkezett a zsidókkal de amikor hitler szírelépett akkor nagyon megirigyelték megutálták és elterjesztették azt a hírt hogy hitler öli a zsidókat erre hitlerre rossz szemmel néztek és a zsidókat ezért tényleg megölte
2009. okt. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
Biztos zsidó volt az egyik tanára.... :D
2009. nov. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!