Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Szerintetek miert van annyi...

Szerintetek miert van annyi ostoba ember?

Figyelt kérdés
2012. jún. 8. 21:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
2012. jún. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kielegito valasz volt, koszonom!:'D
2012. jún. 8. 21:47
 3/12 anonim ***** válasza:
89%

Bizonyára ismered azt a fogalmat, hogy "költői kérdés?"

Ha nem: - Csak formájára nézve kérdés, választ nem igényel.


A válaszról bizonyára vannak fogalmaid, csak a gondolatod szenvedélyessé tétele miatt tetted fel.

Ha tévednék, fejtsd ki részletesebben, mert ez így túl közhelyszerű.

2012. jún. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%

Mert mostanában nincs idő olvasni,tájékozódni,beszélgetni az idősebbekkel,akik oszthatnák a józan paraszti észt.Mindenki rohan,küzd a megélhetéséért,közben kényszerhelyzetekbe kerül,és hibát hibára halmoz.

Ne legyél ennyire kiábrándult!Az okos ember is csinálhat néha ostobaságot,ha az élet úgy hozza.

2012. jún. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%

Alá kell támasztanom a kérdést, valóban, szinte már idegesítően buták az emberek többsége. Mind ezen az oldalon, mind a való életben, nap mint nap találok olyan -a szó szoros értelmében- ostoba embereket, akiket már nem tudok figyelmen kívül hagyni, és rettentően feltudom magam bosszantani rajtuk...


Egyik gyengém az emberi butaság. És itt nem 1-2 hibáról van szó... itt a sík hülyeségről van szó. Az emberek nem használják az intelligenciát, nem gondolkodnak, mert manapság minden a seggük alá van rakva, és a kisujjukat nem kell megmozdítani semmiért.

Ugyanakkor a világ is a lehető legrosszabb irányba halad ebből a szempontból. A média. A média butít, kiszívja belőled még a maradék sütnivalót is. Azok a gyerekek, akik 98-2000 körül születtek, és ezen a médiaszennyen nőttek fel, nagyon jól megfigyelhető a hatás. Idekerülnek 14 évesen gyakorikerdesekre és az ostobábbnál ostobább kérdéseket teszik fel. Én meg csak fogom a fejem...


Szóval azt hiszem nagyjából meg is válaszoltam a kérdést. A butító média, a mai életvitel, az elkorcsosult értékrend. NAGYON rossz irányba tartunk...

2012. jún. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 dellfil ***** válasza:
39%

Azért, mert manapság sokkal több emberi lény él a Földön, mint bármikor.

Az "ostobák" aránya nem változott, csak a számuk nőtt (nő) meg. Az arány SZERINTEM a 100% körül mozog, mozgott, és fog mozogni, míg világ a világ.

Én is közéjük, közétek tartozom. Mivel ezt nem tudom átlépni, így hát a kérdésed miértjére nem vagyok képes válaszolni. :DDD


dellfil

2012. jún. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
2012. jún. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy hány ostoba ember van, attól függ, hol húzod meg az ostobaság határát vagy pontosan hogy határozod meg az ostobaságot. Sok kamasz szerint pl. mindenki ostoba, kivéve őket. Tehát a válasz az, hogy azért van sok ostoba ember, mert úgy határozod meg az ostobaságot, hogy sok ember számít számodra annak.
2012. jún. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Koshinae válasza:
76%
A tomcat "droid" meghatározását olvasd el, abban van arra is magyarázat, hogy ők miért nem érzékelik saját ostobaságukat.
2012. jún. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden ember ostoba, csak a hülyéket éltetik és mutogatják mivel belőlük élnek a kabzsik. És mivel, hogy kapzsi emberek irányítják a társadalmat próbálják az értelmes tisztességes embereket vagy kabzsivá tenni vagy lebutítani. Hála égnek azért ritkán járnak szerencsével. Nyitott szemmel kell járni.
2012. jún. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!