Ha társkereső oldalakon lehetne alkalmazni MBTI személyiségtesztet, mely alapján a 16 személyiségtípus (ellenőr, alkotó, tanító stb. ) valamelyikébe bele tudnánk skatulyázni az embereket, az hogyan forradalmasítaná a társkeresés folyamatát?

Figyelt kérdés
2012. dec. 3. 01:17
 1/3 2xSü ***** válasza:
88%

Jó kérdés. Első blikkre jól hangzik, de szerintem nem sokan néznék az eredményeket. Azért a személyiségtesztek csak csoportokat alakítanak ki. Hiába passzol ez alapján két ember egymáshoz, ha pl. a zenei ízlésük különbözik. A külső sem elhanyagolható szempont ugye.


Bizonyára hasznos lenne ez az információ is, de többet ér egy igazán jó bemutatkozás, és azt sem szokták kitölteni…

2012. dec. 3. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
26%

"hogyan forradalmasítaná a társkeresés folyamatát?"

Nekem mindegy, hogy a csaj ellenőre-e vagy oktató, ha szép arca van és jó nagy melle. :-P

2012. dec. 3. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha jól tudom, az okcupid.com-on lehet ez alapján keresgélni.
2013. jan. 11. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!