Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Tanár és tanár (T/D) mi a...

Johnny Cage kérdése:

Tanár és tanár (T/D) mi a különbség?

Figyelt kérdés
Igen, láttam már, hogy van ilyen kérdés, de ott a válaszolónak a válaszát nem értettem ezért most aktualizálom. A gondom egyébként az, hogy én már az új bolonyai rendszerben tanulok történelmet és ha jól értelmezem a dolgokat, akkor én a BA után nem jelentkezhetek erre a T/D-s képzésre, mert ez a régi rendszereseknek van kitalálva. Mennék én a sima történelemtanár MA-ra is, de az csak nappalin van, levelezőn meg csak a T/D én meg közbe dolgozom is. Hogy van ez?

#T/D
2012. dec. 13. 15:36
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Kérlek, nyugtass meg, hogy nem nyelvtant akarsz majdan tanítani! A kedvencem a "bolonyai" volt...
2012. dec. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az egyik,szőke a másik,barna a harmadik csudaszép.Lehet nő nemű a másik meg nem nő.
2012. dec. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az első hozzászóló kedves válaszát, biztos nagyon okos és nagyon értékes ember vagy, abban is biztos vagyok, hogy nyelvtanból mindig ötös voltál. Viszont nem a kérdésemre válaszoltál, tehát mindennemű okoskodásod nekem itt csak értelmetlen szófosásnak tűnik.
2012. dec. 13. 16:36
 4/9 anonim ***** válasza:
80%

Akkor hadd fejezzem ki magam tisztábban:

Kétségbeejtő, hogy nem alapkövetelmény a helyesírás olyanoknál, akik majd tanárok, mérnökök, orvosok, ügyvédek lesznek. Ez ugyanolyan igénytelenség, mintha nem mosnál fogat. Érted? Szégyen!

2012. dec. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Viszont nekem továbbra sem ez volt a kérdésem kedves okostojás barátom :) Elkönyveltem most magamnak egy egyest tőled és rendkívüli mód szomorú is vagyok ettől, de tisztelettel megkérnélek arra, hogy más kérdezők kérdéseit javítsd már ki az enyém helyett nyelvtani szempontok alapján, mert ők lehet kíváncsiak rá, én viszont nem! Az meg, hogy számodra mi az, ami a szégyen kategóriába tartozik tartsd meg magadnak!
2012. dec. 13. 17:20
 6/9 anonim ***** válasza:
80%

És ami még szomorúbb..., hoyg nem is érzed gáznak.

Szerinted miért nem válaszolnak neked a kérdésedre? Mert nem ütöd meg azt a szintet.

2012. dec. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Tedd már túl rajta magad kérlek és foglalkozz a saját problémáiddal, mert biztos hogy vannak, másképp nem lenne időd az enyémmel foglalkozni. Teszed mindezt ráadásul úgy, hogy 20-25 percenként hozzászólsz a témához oly módon, amivel én mint a kérdező nem vagyok előrébb.

Ha senki nem fog segíteni, akkor így jártam, az én bajom. Ne fűzz kommentárt mindig mindenhez! Nem gondolnám, hogy téged például azért fizetnek, hogy a gyakorikerdesek.hu ügyeletes nagyokosa legyél... de ha mégis akkor ezúton közlöm veled, hogy nem tartok igényt a szolgáltatásaidra, biztos van még ezen az oldalon sok olyan kis "butus", mint én, akik alig várják, hogy kijavítsd nyelvtani hibájukat!

2012. dec. 13. 18:26
 8/9 anonim ***** válasza:
74%

Foglalkozzak a "saját problámámmal"?

A társadalom probláméja az én problémám is, ugyanis engem is érint, hogy csökken (mitöbb: zuhan) az értelmiségiek szellemi színvonala.

Viszont van, ami határozottan szórakoztatt benned: az a kontraszt. Próbálsz olyan magasröptű stílusban írni, ugyanakkor a helyesírásod meg... szóval, érted! :)

2012. dec. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szerintem a villámléptekben kiírt kérdésemen kívül nem nagyon ejtettem helyesírási hibákat, egyébként nem is vall rám. Úristen elírtam egy magánhangzót, már meg mi lesz, érthetetlenné vált a mondatom. No, de legalább, már ha kijavítgatsz, arra ügyelj, hogy te helyesen írj barátom, mert ez így elég ciki... ("szórakoztatt") Ha már ilyen kis dolgokon lovagolunk. A továbbiakban pedig betartanám, azt, amit már eddig is be kellett volna a kommentárírásnál tartanom, mégpedig, hogy nem bocsátkozom felesleges vitákba.
2012. dec. 13. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!