Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Hamlet, a dán királyfi elemzés...

Hamlet, a dán királyfi elemzése. Elakadtam, segítség?

Figyelt kérdés

Elkezdtem a fogalmazást megírni, és elakadtam. Valaki tudna segíteni, hogy tudnám folytatni?

Az előzményeket és a drámai alaphelyzetet az első felvonás párbeszédeiből ismerjük meg. Már itt a drámai alaphelyzet nyugalmi állapotából való kibillenését tapasztalhatjuk. Hamlet király szelleme fiát bosszúra szólítja fel, azonban Hamletnek meg kell bizonyosodnia a szellem szavahihetőségéről, ezért időt kell nyernie. Ennek érdekében és azért, hogy ezt a titkát is megóvja, őrültnek tetteti magát.


Előre is köszönöm szépen!


2013. márc. 6. 16:08
 1/1 anonim válasza:
A Szabó Ervin Könyvtárak olvasótermében tudnak segíteni,de bármelyik közkönyvtárban, ha nem pesti vagy.
2013. márc. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!