Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Milyen a mai Magyarország...

Milyen a mai Magyarország társadalmi rétegződése? Hol találok ehhez anyagot?

Figyelt kérdés

Azt szeretném tudni, hogy most magyarországon mennyi a szegények aránya, a munkanélkülek, a gazdagok, a középosztály. Vizsgázom hétvégén, és ezt az egyet még nem tudom..:(

A tétel így szól: Ismertesse Magyarország jelenlegi társadalmi rétegződését.

Tudtok segíteni nekem? Előre is nagyon-nagyon köszönöm!


2008. jún. 19. 08:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

erre így nehéz egy összefoglaló anyagot találni,én fősulis vagyok, nekem is volt ilyesmi feladatom még régen,én összeraktam anyagokat...ha van rá időd akkor könyvtárban Ferge Zsuzsa ill.ANdorka Rodolf könyveket keress!!(szociológia szekció)illetve tehtsz hozzá pár kutatási erdményt erre a legjobb a TÁRKI oldala..

[link]


ja és ha neten kersgélsz ilyen címszavakkal:Társ.rétegződés ma Mo.-on,társadalmi osztályok...stb.sok sikert.-)

2008. jún. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

bocsi az előbbi link nem jó:ezt akartam:

[link] -az előző hozzászóló-

2008. jún. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2008. jún. 19. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!