Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Hitler miért utálta a zsidókat?

Hitler miért utálta a zsidókat?

Figyelt kérdés

Bárhol keresem, nem találom meg rá a választ. Hiába kérdeztem a töri tanárom, ő azt mondta, hogy nem is utálta őket. De utálat nélkül nem lehet kiirtani ennyi embert.

Köszönöm a válaszokat.


2008. jún. 19. 11:19
1 2 3 4
 31/36 anonim válasza:
100%

Bármennyire is "utálnék" egy népcsoportot, akkor sem lennék képes ilyesmire.

Állítólag H. szerette a gyerekeket...és mégis ilyet tett velük is - vajon miért? Hogy lehet valaki képes arra, hogy egy kisgyermeket bántson? Vajon aki végrehajtotta az utasításokat, mit szólt volna ahhoz, ha a szörnyűségeket a saját gyerekeivel kellett volna művelnie?

Legalább őket megmenthették volna...

2011. júl. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim válasza:
Azért, mert gazdaságilag jobban álltak, mint a Hitler által "képviselt" nép, és jól szaporodtak, és mert azért elég okosak voltak. Mármint, ha megnézed egy csomó zsidó, vagyis na jó annyira nem sok, de azért volt zsidó feltaláló és ilyen értelmiségi.
2011. aug. 14. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim válasza:
25%
TALÁN MERT F:SZSZOPÓK VOLTAK
2011. okt. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim válasza:
82%
hitler egy bolond
2013. ápr. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim válasza:

A világuralmi tervek megvalósításához kellett a "zsidók elleni" háború. Hitler egy zsidó megbízott volt. CIA dokumentumok, és a háború második felében elkövetett baklövések bizonyítják ezt. Hitlert néhány zsidóbérenccel együtt a háború végén kimenekítették.

A nemzetközi zsidóság gátlástalanságát jelzi, hogy a hatalom érdekében beáldoztak 700 000 zsidót.

2014. dec. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim válasza:
Hitler zsidó gyűlölete épp annyira lehetett meghatározható, mint gyermekkoromban az én zsidó / cigány / kínai / néger gyűlöletem. Csak a társadalom és külső behatások irányítottak engem, utáltam őket, mert más is utálta. Az oka az volt, amiért más is okolta az utálatot. Hitler betegesen érzékeny ember volt, megbocsájtásról szó sem lehetett, sérelmeit képtelen volt elmesélni, annyira érzékeny volt. Emiatt volt erős, meggyőző szónokló, amiért a sok embert nácivá varázsolta. Hitler nem tudta kinőni a sérelmeit, én igen. Ma már zsidó barátnőm van, és nevetek magamon. Egy igazi tündér, nem is értem hogy lehet utálni az ilyet :)
2017. febr. 18. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!