Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Hitler a magyarokat is üldözte?

Hitler a magyarokat is üldözte?

Figyelt kérdés
ha nem izraelita vagy roma
2010. jan. 30. 14:51
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

A történelemben sok minden nem tisztázott,-főleg a II.vh-ban-de sokkal biztosabb a Jugoszláv bombázás,mint például,hogy Kassát kik is bombázták. (szovjet,szlovák,mi magyarok?)


Budapestet se akartam erődnek írni. "erőd"

Így már másabb.


A németek adtam pár fegyvert a magyar hadseregnek,-amit a szövetségesektől elkoboztak-de az sem ért sok mindent.

2010. febr. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Nem üldözte a magyarokat, és a mein kampf-ba nincs leírva,hogy mi a ranglétrán hol helyezkedünk el.
2010. jún. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Nos amit a II. világháború megélt abból vagy akkor nem. De ha ismered a Mein Kampf című könyvét akkor abban leírta, hogy mindenkit sorjában le akart győzni és az uralma alá akart "tenni"(Bocs a hülye megfogalmazásért, de kicsit ilyenkor már fáradt vagyok!!) Sorjában kezdve a zsidókkal, mert bennük látta a verseny társakat, hiszen sokan voltak mindenhol, és a zsidók gazdagok voltak!! Majd sorjában mindenkit köztük minket magyarokat is!!
2011. aug. 14. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!