Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Igaz lehet, hogy Hitler csak...

Igaz lehet, hogy Hitler csak 1975-ben halt meg, a '45-ös berlini áldozat pedig egy hasonmás?

Figyelt kérdés
A vonaton hallottam egy fickótól hogy miután Németország elvesztette a II. világháborút, Hitler megszökött, és 1975-ben Argentína partjainál halt meg egy tengeralattjáróban. Azt is mondta, hogy a tudósok a Führer 'örökítő anyagát' Eva Braun hugába ültették, és ebből született meg Angela Merkel. Így Angela valójában Hitler lánya. Igaz ez? Mennyit hallottatok erről?
2015. jún. 13. 13:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
Nyilván. S Elvis, meg Zámbó Jimmy is köztünk van!
2015. jún. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%
Ez még a vicc rovat kategóriábán, is nagyon szánalmas lenne.
2015. jún. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Shai-Hulud ***** válasza:
28%

"A vonaton hallottam egy fickótól"

- aki nyilván az Országos Pszichiátriai és Neurológiai Intézet megszűnésekor került szabadlábra.


Ne higgy el mindent a vonatokon rémtörténeteket mesélőknek.

2015. jún. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
19%

Miféle '45-ös "berlini áldozat"?


Hitler testét sdoha nem találták meg. Akár ma is élhet.

2015. jún. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A vonaton hallottam először, de a neten is vannak érdekes cikkek: [link]
2015. jún. 13. 13:36
 6/12 anonim ***** válasza:
38%
Anet rendkívül megbízható általánosságban. Amit ott olvasol, az nyilván igaz. Különösen ha vmi vallásos, vagy összeesküvős oldalon olvasod.
2015. jún. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
34%
Érdekes cikkek minden neves esmény után születnek. Minden eddigi katasztrófáról találsz összeesküvés elméleteket, hogy azok valójában a kormány műve voltak... Minden elhunyt hírességről találsz cikket, hogy valójában megrendezte a halálát, és él... Ezek közül semmi sem igaz.
2015. jún. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 2xSü ***** válasza:
100%
Van egy „érdekes” műfaj, amit összeesküvés-elméletnek, vagy konspirációs teóriának (konteó) hívnak. Ilyenekből Dunát, Tiszát, meg mindenféle folyó- és állóvizeket lehet rekeszteni. Általában félreértelmezett igazságokra, féligazságokra, ferdítésekre, csúsztatásokra, néha egyértelműen hazugságokra építenek fel valamiféle teóriát, ami egy a témához nem értő számára akár tűnhet logikusnak, jól megalapozottnak is. Pl. van olyan konteó, hogy a nácik rendelkeztek repülő csészealj technológiával, a II. világháború után a Holdra költöztek, és a Hold túlsó oldalán mind a mai napig vannak náci bázisok. Meg vannak mindenféle témában ennél képtelenebb, hajmeresztőbb konteók is. Nem mind igaz az, ami le van írva, vagy logikusnak tűnik.
2015. jún. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
57%
Jaj, mintha a tankönyvek meg a natgeo olyan biztos források lennének manapság..
2015. jún. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Erről én is hallottam, de nekem azt mondta a vonaton a fickó, hogy valójában Putyin Hitler lánya, csak dr. Mengele átoperálta férfivá. Nem véletlenül állomásozott Drezdában 15 évig, ugye!
2015. jún. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!