Tudtok olyan önismerti, önfejelsztő könyvet ami hasznos lehet és lehet benne találni érdekes gondolatokat?

Figyelt kérdés

Olvastam már pár ilyem magyar könyvet:

Csernus, Popper Péter, stb...


Fontos lenne, hogy tudományos legyen, szóval nem érdekel az ezotéri vagy a nagyot mondó Brian Tracy vagy hasonlók.


Lehete valami híres külföldi pszichológus, pszichiáter könyve aki tényleg elismert és jó.


Előre is köszönöm a válaszokat.



2015. nov. 19. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Csíkszentmihályi Mihály: Flow
2015. nov. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez válaszban szereplő névvel kapcsolatosan kétségeid lennének, akkor egy apró részlet róla: " Széchenyi-díjas pszichológus, Magyar Érdemrend nagykereszt tulajdonosa, pedagógus, egyetemi tanár, az MTA külső tagja, szakterülete a fejlődés- és neveléslélektan, valamint a kreativitás- és tehetségkutatás."
2015. nov. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nincs kétségem felőle, csak már olvastam :) Tényleg jó és érdekes, köszi szépen :)


Tudsz még esetleg hasonlót?

2015. nov. 20. 19:09
 4/5 anonim válasza:
Nemrég kezdtem el olvasni a ,,25 módszer az emberek megnyerésére" című könyvet. Hasznos tanácsokkal látja el az olvasót és megtanítja a megfelelő szociális kapcsolatok kifejlesztésére és javítására. A könyvet egy pszichológus írta egy igen meggyőző barátjával aki elmeséli neki hogy hogyan tanulta el apjától az emberekkel való társalgás legjobb formáját, illetve megosztja ezt az olvasóval. Ha ,,önfejlesztő" könyvet keresel, akkor én elsők közt ezt ajánlom ezt ajánlom.
2015. nov. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Brian Tracy : Maximális Teljesítmény


Elől járóban egy kis hanganyag a könyv témájában:


https://www.youtube.com/watch?v=BAoo4Ws0Sf8&list=PLRR9hTkO11..


Ennek középiskolai kötelező olvasmánynak kéne lennie

2016. jún. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!