Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Névtelenül küldtem virágcsokro...

Andrásanevem kérdése:

Névtelenül küldtem virágcsokrot 28 éves lánynak, s a végkifejlet érdekes! Kinek mi a véleménye erről lányok? Érett gondolatokat várok, kor-közeliektől inkább Alább kifejtem, mi is történt.

Figyelt kérdés

A történet tegnap zajlott le. Egy szép ki színes csokrot küldtem egy 28 éves lánynak, melyhez mellékelten egy üdvözlőkártyán az állt: Szeretném olyan ragyogóvá tenni a mai napját, mint amilyen ő maga. (aláírás: keresztnév és egy e-mailcím, ami csak a keresztnevemet tartalmazta) 6 perc múlva írt, hogy inkább ijesztő volt neki, mint kellemes, mert nem szereti a titkolózást (megjegyzem ismerjük egymást látásból, ismerőseim között is ott van.) Két levélváltás után (10 perc) elárultam neki, ki is vagyok. Kedves volt a válasza, írta, tényleg kedves volt tőlem ez a meglepetés.

Azt értem, hogy nem szereti a titkolózást, de állítása szerint - amit el is hiszek neki -, komoly kapcsolatban van. Ugyanakkor ezt a profilján nem vállalja fel, sehol nem láttam korábban a pasit, a kapcsolati státusza sem látszik. Nem nyomoztam!!! Azt gondoltam, nincs barátja.

Arra jutottam, nem kerek a hölgy, mert aki nem szereti a titkolózást, de ugyanakkor meg ő maga titkolózik, az nálam nem megbízható személyiséget takar. (s látván mindazt, amiket megosztott, s a képeit, nem 28 éves, inkább még gyerek...)



2013. szept. 20. 09:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%

Én vigyorogtam volna egész nap a lány helyében.. mi abban az ijesztő, ha az ember lánya kap egy virágot?!

Szerintem érdeklődj utána, hogy tényleg van-e barátja. Bár a reakciója alapján csak le akart rázni.

2013. szept. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
64%
Jó kis történet. De öröm a tudat hogy lehet még így udvarolni legalábbis lehet remény. Azért az még nem jelenti azt hogy dilis lenne a hölgy,lehet nem tudja akarja felvállalni a pasit, újat akar stb. Igaz ennek ellentmond hogy nem szereti a titkolózást de nőkről van szó ami azt is jelenti hogy logikát ne érzelmet inkább keress a tetteikben.
2013. szept. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
62%

Nekem küldhetne valaki örülnék neki!:)

Ebből amit leírtál nem valami értelmiségi a csaj! Bocsesz!

25

2013. szept. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%

1. Én sem tárom ország-világ elé a kapcsolataim, még a házasságom sem! Ez magánügy, a barátaimra tartozik, hogy és milyen körülmények között élek.

2. Én sem örülnék egy titkos hódolónak, mert lehet, hogy valami számomra ellenszenves pasi, vagy valami vén kujon, akit nem tudok lerázni. Voltak már sajnos ilyen tapasztalataim.

Te meg eldönthetnéd, hogy most hiszel neki, vagy sem, mert az egyik mondatodban ezt írod, a másikban meg azt. A lényeg, hogy elutasított, teljesen mindegy, hogy miért. Fogadd el, és ne zaklasd!

2013. szept. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
78%

Az adatlapom alapján nálam sem egyértelmű, hogy kapcsolatban vagyok, mert nem reklámozom, és csak a legközelebbi ismerőseim láthatnak mindent...

Ez nem titkolózás, egyszerűen csak nem frászbúkon élem az életemet.

Oké, hogy csalódott vagy, de gyerekes ez a vagdalkozás a semmiért.

2013. szept. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%

A virágcsokros meglepetésed szerintem nagyon kedves, gáláns ötlet volt, véleményem szerint ez nagyon jó indítás volt részedről. Ijesztőnek végképp nem tartanám, max.ha a virágcsokor mellé vérrel írtad volna a kísérőkártyát, de erről ugye nincs szó.

Hogy a profilján mit mutogat meg nyilvánosan, és mit nem, ebből én még nem vonnék le messzemenő következtetést, lehet, hogy egyszerűen nem akarja kikürtölni, és kész.

Ne haragudj, ha elkedvtelenítelek, de nőként az a meglátásom, egyértelmű az üzenete:azzal, hogy komoly kapcsolatban állónak mondja magát (vagy tényleg az), jelezni szeretné, hogy nem nyitott a Veled történő ismerkedésre.

Mindenesetre ha összegezve gyerekesnek látod, és kevésbé megbízhatónak, akkor a csokor árát buktad ugyan, de nyertél:tapasztalatot, és gyors választ arra, hogy érdemes-e udvarolni neki.

2013. szept. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
54%

A gyerek ebben a történetben inkább te vagy, ha arra alapozol amit a fészbukkon olvasol róla és nem azt hiszed el amit mond.

Egy felnőtt nőnek nem biztos, hogy az a legfontosabb dolga, hogy a magánéletét kiposztolja az üzenőfalára.

Szerintem pont ez a felnőttes és normális gondolkodás.

2013. szept. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem is te vagy az éretlen gyerek kis romantikus felhanggal.
2013. szept. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
A legvalószínűbb az, h nincs senkije, csak nem akarta azt mondani, h csúnyának tart.
2013. szept. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
60%
Nem vállalta fel a kapcsolatát POFAKÖNYVÖN. Ó istenem most mi lesz..:(
2013. szept. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!