Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Hány gyertyát kell idén...

Hány gyertyát kell idén (2015) karácsonykor a karácsonyfa alatt lévő Jézuska születésnapi tortájára tenni?

Figyelt kérdés
Biztos, hogy 2015-öt?
2015. dec. 16. 18:00
 1/6 anonim ***** válasza:

ez most komoly?

am igen 2015 lenne

2015. dec. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ízléstelen dolog egy halottnak születésnapi tortát készíteni.

Volna mit tanulnod a keresztényektől, akik egy kivégzőeszközt hordanak a nyakukban.

2015. dec. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Arról nem is beszélve, hogy valamikor i.e. 7 körül születhetett, szóvak vakarhatod a fejed.
2015. dec. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ráadásul szinte biztos, hogy nem decemberben...
2015. dec. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 acelsziv ***** válasza:
Viszont ha vízbe fojtották volna, most mindenki akváriumot hordana a nyakában
2015. dec. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Halkan megjegyzem Isten országa nem kőből és fából épült házakban van, emeldfel a követ és megtalálsz, hasítsd szét a fát és én ott leszek... mondá egyszer valahol valaki, majd valaki leírta majd valaki lefordította. Meg igen sokat hiányoztam nyelvtanóráról, most egy iskolában dolgozom, nem mint pedagógus, és ott kérdezte az egyik kisfiú, hogy mit ünepplünk karácsonykor és ugye a kisded születését, szóval megkérdezte, hány gyertyát teszünk a szülinapitortájára? Én is kíváncsi lettem, mert más az amit a kőből és fából épült nagytetős harangos házban mondanak, gyengébbek kedvéért Templomban, és más amit máshol mondanak nekünk. Szóval a kérdése e remek kis 7 évesnek kicsit sem rossz. Sőt szerintem addig jó amíg ilyen kérdések fogalmazódnak meg benne.

Szép napot mindenkinek!

2015. dec. 18. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!