Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Hol tudnám beszerezni Németh...

Hol tudnám beszerezni Németh István: 20. századi egyetemes történet I-II-t?

Figyelt kérdés
Az Osiris kiadó adja ki elvileg, de elvihető verziót sehol se találok, csak előjegyzéseset. Nem mostanra kell, de a szakomon később elég fontos, hogy meglegyen.

2017. jún. 6. 09:36
 1/3 anonim válasza:

Nem tudom mennyire ragaszkodsz valódi könyvekhez,de ezen a weboldalon fent van mindkét része, amiket ingyenesen regisztráció nélkül olvashatsz.


[link]

2017. aug. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi, ezt ismerem :) Eddig kinyomtattam+spiráloztattam, ami csak itt volt elérhető.

Azért érdekel a rendes verzió, mert kényelmesebb, szebb, meg mondjuk jól néz ki a polcomon "az egész történelem A-tól Z-ig".

2017. aug. 7. 10:37
 3/3 anonim válasza:

Tényleg jól mutatna :) A bookline.hu-n elő tudod jegyeztetni, igaz tovább tart a dolog, mintha elérhető terméket választanál (bár még mindig jobb, mintha meg sem tudnád szerezni az áhított könyved :) ).


[link]

2017. aug. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!