Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Egy MTA doktor történész hogy...

Egy MTA doktor történész hogy tehet olyan kijelentést hogy a Numerus clausus nem volt zsidótörvény? És ezek után a székében marad és nem hajtják ki azonnal a krumpliföldre kapálni?

Figyelt kérdés
2019. jan. 8. 17:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%
Télen nincs krumpli. Jobbat nem tudok.
2019. jan. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

és az is kérdés hogy a többi nagyfejű mta történész egyetemi professzor tanszékvezető stb hogyhogy nem áll az ajtó előtt egy "kis beszélgetésre


hogyhoyg az egyetemek nem adnak ki azonnla nyilatkozatot hogy ez az ember az egyetem a küszöböt se lépheti át náluk?

2019. jan. 8. 17:36
 3/11 anonim ***** válasza:
27%

Két rendkívül nehezen teljesülő feltételt figyelmen kívül hagysz.

1. Bár az emberiség a gerincesek közé tartozik, ez azonban mégsem igaz minden példányára.

2. Az általad követelt megoldáshoz az kell, hogy a gerinces legyen az erősebb a másiknál. Ugyanis a világban akkor is az erőtörvény határoz meg mindent, ha ez néha másként látszik.

2019. jan. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Na ja.... az én egyetemi tanárom nemrég egy hasonló ügy kapcsán (török-magyar évszázados barátság... khm....) azt mondta hogy "gondoltai szabadság"


megkérdeztem tőle hogy drága jó tanár úr akkor ha majd szigorlatotozok és kapitális baromságokat pofázok majd akkor az is elintézhető lesz azzal hogy GONDOLATI szabadság?

és akkor azt pofázok amit akarok?


Erre megvádolt hogy provokálok. Be van szarva az is félti a szaros állását dehogy mer az kiállni.

2019. jan. 8. 18:17
 5/11 A kérdező kommentje:

Undorító az egész egyetem egyébkétn... állásukat féltő szar kis remegő piti alakok. Szólni nem mernek egy kommentet nem megírni még lájkolni sem, mert mi lesz ha meglátják "odafentről" ....

tüntetés meg ilyenek ugyan..

gerintelemn undorító egy bagázs az egész egyetem.

beszari semmi alakok.


Nagyon mást vártam egyébkétn az ország elvileg első számú khm "E" betűs egyetemén

2019. jan. 8. 18:20
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Éppen azért hozták létre az intézményt és alkalmazták éppen őt, hogy ilyeneket mondjon. Miért kellene ezért onnan eltávolítani?
2019. jan. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Ja értem!!!

tehát az MTA-t 1825. november 3-án azért hozták létre hogy 2018-ban egy címeres állat elmondhassa az Orbán által elvárt baromságait.


Értem!!


Időutazás ugye?

2019. jan. 8. 21:18
 8/11 anonim ***** válasza:
Ne erőlködj kérdező. Értem én a problémádat, erre azonban lényegében csak egy megoldás van. A részleteket lehet cizellálni, a fősodor azonban: erő, a hatalom eltávolítása, új hatalom felépítése, amelynek első dolga az oktatás rendbeszedése, és az (itt is) felelőtlenül pofázókat tanulásra bírása. Nem kényszerítésre gondolok ám, az a buták fegyvertára. Érdekeltté tételre. És annak elképesztő mennyiségű módja van.
2019. jan. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Mit Orbánozol kérdező?


Ilyen miniszterelnök és kormány még nem volt, aki ennyire benyal Izraelnek és a zsidóknak.

2019. jan. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A Numerus clausus nem volt zsidótörvény, bár tény, hogy a nemzetiségek közül egyedül őket érintette hátrányosan.
2022. júl. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!