Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Milyen a műszaki érdeklődés?

Fizikakedvelő kérdése:

Milyen a műszaki érdeklődés?

Figyelt kérdés

Hogyan kell elképzelni? A műszaki dolgok egy rendkívül nagy halmaz,szerteágazó területekkel. Az individuum szintjén érdekel az,hogy hogyan néz ez ki. Házi "labor" felállítása/szerelgetés tán? Lehet-e a műszaki érdeklődést természettudományos háttérrel kialakítani? Mérnökök és műszaki érdeklődésű fiatalok válaszát várom elsődlegesen


Válaszokat előre is köszönöm!



2019. júl. 30. 15:47
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
0%

#28


A légzést CO2 érzékelő receptorok irányítják. Közben beszéltem orvos testvéremmel, és kiderült, hogy bár alapvetően igazam van, mégse fulladna meg az ember, mert a vér CO2 tartalma jelentősen magasabb mint a levegőé.

Szóval nem, nem kevertem össze az oxigénnel, de igazam se volt. :)

2019. aug. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
0%

És amúgy #29


"Ez egy 14-15 éves kisgyerek, aki nagyon okosnak hiszi magát és rendkívül fennhordja az orrát, mert az aktuális fizika témazárókat ötösre képes megírni és a felsőbb osztályok tananyagai mennek neki."


Hagyd már békén. A válaszodból pont te tűnsz kicsit eltájolva.

2019. aug. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
88%

Quaffer, amúgy a kamu profilja.


Érdekes módon mindig odakommentel és mindig ugyan úgy támogatva őt, és ekézve a kritikusait. Kicsit próbáld meg kevésbé egyértelműen csinálni, mert ez így nagyon átlátszó.

2019. aug. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 A kérdező kommentje:
#33:Kultúráltan nem tudsz kritizálni? S egyébként Quaffer tudásszintje magasan felülmúlja az enyémet,ezt megfigyelhetted volna.
2019. aug. 3. 15:01
 35/43 A kérdező kommentje:
#33:Szóval ezek csak konteók,szimpla gőg által alkotott elméletek.
2019. aug. 3. 15:03
 36/43 anonim ***** válasza:
100%
Ez már sokadik eset, aki rendszeresen olvassa a tudomány topikot annak nyilvánvaló. Mindegy, nem akarok beleszólni... koncentráljunk inkább a tudományra.
2019. aug. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 A kérdező kommentje:
#36: Te is ennyire ismered a kérdéseimet?
2019. aug. 3. 15:08
 38/43 anonim ***** válasza:
71%

#33

#36


Hogy lennék már ugyanaz a személy, a Fizikakedvelő (kérdező) látod már mikor válaszolt a kommentedre én meg csak most

2019. aug. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
100%
Igen, többen is ismerjük a kérdéseidet. Ahogy leszűrtem egy középiskolás vagy aki szereti a fizikát, és fizikus szeretne lenni. Ezzel eddig semmi probléma, de ne becsméreld a mérnököket azért mert te neked elvontabb a gondolkodásod! Képzeld mi mérnökök is szeretjük a matematikát, fizikát, az egész szakmánk erre épül. Meg kell mondjam, hogy idegesítő az okoskodásod, lerí hogy te felsőbbrendűnek érzed magad a mérnököknél. Pedig nem versengeni kéne, hanem mindenki hadd csinálja azt amit szeret és amiben jó. Például a te gondolkodásoddal nem lennél valami jó mérnök, akkor nézzelek le én is téged? Fogd fel, hogy mindenkit más érdekel és, hogy egy mérnöknek igenis otthonosan kell mozognia a fizikában ahhoz, hogy jó szakember legyen, még ha nem is használja azt a mindennapok során. Ezen ne sértődj meg, de kikívánkozik belőlem, szerintem nagyon autisztikus a gondolkodásod.
2019. aug. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 A kérdező kommentje:
#39:Szívesen beszélgetnék veled erről a témáról privátban. Meg van az okom rá,hogy kritzáljak egyeseket. Természetesen nekik is.
2019. aug. 5. 18:31
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!