Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Hogyha vannak végtelen párhuza...

Hogyha vannak végtelen párhuzamos világok akkor miért léteznek? Mi értelmük? Mint a Sliders.

Figyelt kérdés

2019. aug. 8. 22:45
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
0%
Vaddisznó elvtárs szintén a "felvilágosult" tudományos szekta tagja kérném tisztelettel.
2019. aug. 13. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
0%
Az ilyen sötét éjszaka elmék reggel kimennek a szobából, belenéznek a tükörbe, és dühösen azt mondják: "A fenébe is, mi ez az egész, létezek én egyáltalán? Hol vagyok én? Tudományos, mérhető, ismételhető, modellezhető adatokat követelek magamról, mert nem hiszem el, hogy létezek! Mert ez így egy áltudományos káprázat, egy szemfényvesztés! Követelem a tudományos bizonyítékokat a létezésemről most azonnal!" Ezután kiszaladnak pizsamában az utcára, és ezeket a fenti mondatokat kiabálják, amíg valaki ki nem hívja a rendőrséget.
2019. aug. 13. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:

Gondolom nem vetted még magadhoz a dupla vegyesgyümi csavaroskiflit...


Nem nyitott még ki a Gomba bisztró a sarkon? Toporognak a melósok reggel 7-kor.


Életkép :D

2019. aug. 13. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 Wadmalac ***** válasza:

" Vaddisznó elvtárs szintén a "felvilágosult" tudományos szekta tagja kérném tisztelettel."

Van egy régi sztori a Lipótmezőről.

A diliház kerítése mellett elsétálókra kikiabált az egyik benti kezelt:

"Hé, ti, sokan vagytok ott bent?"


Na ennyi a véleményem rólatok.

2019. aug. 13. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 Wadmalac ***** válasza:

"Az ilyen sötét éjszaka elmék reggel kimennek a szobából, belenéznek a tükörbe, és dühösen azt mondják: "A fenébe is, mi ez az egész, létezek én egyáltalán? Hol vagyok én? Tudományos, mérhető, ismételhető, modellezhető adatokat követelek magamról, mert nem hiszem el, hogy létezek! Mert ez így egy áltudományos káprázat, egy szemfényvesztés! Követelem a tudományos bizonyítékokat a létezésemről most azonnal!" "


Ahogy Móricka képzeli.

Konkrétan az a tükörbe nézés tartalmazza az összes mérhető, bizonyítható adatot, ami szükséges, csak a magadfajták ezt nem fogják fel, mert már általánosban technokolt szipuztak az iskolaudvaron fizikaóra helyett.

Vagy egyéb lelki törésből eredően korlátolt a felfogó képességük.


"Ezután kiszaladnak pizsamában az utcára, és ezeket a fenti mondatokat kiabálják, amíg valaki ki nem hívja a rendőrséget."



Tetszik, hogy amikor elfogynak az érveitek, mert mind meg lett cáfolva, akkor jöttök az ilyen szürreális pocskondiázással. Tisztára, mint a kocsmavitában az érv elfogyása utáni "bebszok egyet".


Szánalmas.

2019. aug. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
0%
"Mind meg lett cáfolva..." 🤦😱🙈🖕
2019. aug. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
41%

Igen, pont ezt akartam én is írni.

A tükörbe nézés és körbeszemlélés kimeríti a megfigyelés, mérés, mintavételezés fogalmát.


A szenzor a retina, amivel mintavételezem a környezetemet. A dLGN-n keresztül pedig az információ a V1-be kerül, majd V2-be és tovább a magasabbrendű kérgek felé, majd kialakul a valóságról alkotott modell az agyunkban.


Tehát maximálisan kimeríti a tudományos módszertan fogalmát.

2019. aug. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 Wadmalac ***** válasza:
#36: Ha a cáfolatokat nem sikerül felfogni, az nem a mi hibánk.
2019. aug. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
0%
"Nem a mi hibánk..." 😂😃🤣
2019. aug. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 Wadmalac ***** válasza:
Érved van? Nincs. Csak trollkodás. Az meg nem érdemel választ.
2019. aug. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!