Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » A NASA-nak vajon miért áll...

A NASA-nak vajon miért áll érdekében eltitkolni az igazságot, és miért hirdetik a halott Naprendszert, meg hogy mindig is az volt a Földet kivéve?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy fel sem merül bennük még az sem, hogy valaha valamelyik bolygón vagy holdon intelligens élet volt, az meg főleg nem, hogy valahol esetleg most is lehet valami, ha máshol nem, a felszín alatt. Mindig csak baktériumokban gondolkoznak. Vagy lehet, hogy csak a vezetőség tudja az igazságot?
2019. aug. 18. 19:57
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
90%
Nem titkolnak el effélét. Valóban nem merül fel bennük, mert tudják, hogy nem igaz. Az ilyesmit elég könnyű megállapítani.
2019. aug. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
96%
Nagyon jó a kérdés: vajon miért éllna érdekében? A válasz egyszerű: nem áll érdekében, ezért nem titkoljná. Az összeesküvés elméletekben hívők hiszik azt, hogy a NASA biztos eltitkolja, de valójában vannak földönkívüliek a Földön, valójában nem is szálltak a Holdra, lapos a Föld, stb. Igaz semmivel se tudják ezeket alátámasztani, de unatkoznak és nem hisznek senkinek, ezért azt hiszik mindenki hazudik, de ők tudják az igazságot.
2019. aug. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
87%
Persze meg hazudik a ROSCOSMOS, az ESA, az ISA, az ISRO, a JAXA, CNSA, meg még a tucatni űrügynökség is mert céljuk az új világrend megvalósítása meg a reptillián háttérhatalom kiszolgálása.
2019. aug. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
89%
A tévések miért hazudoznak, és készítenek olyan sorozatokat a tudomány-népszerűsítő csatornák, amelyek a NASA-ra hivatkozva pont az állításoddal ellentétes dolgot állítanak? Miért vannak olyan műsorok, melyek szerint a tudományos világot erősen foglalkoztatja a világegyetem keletkezése, múltja és jövője, a mi naprendszerünk, és az élet lehetősége. Miért füllentik azt például, hogy a Mars felszínén két szerkezet is kutatásokat végzett, többek között az élet nyomait, de legalább feltételeit keresve?
2019. aug. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
4%
4 milliárd év alatt egész civilizációk virágozhattak fel és pusztulhattak ki úgy, hogy ma nyomait sem találhatnánk, szóval tényleg hülyeség lenne azt állítani hogy biztosan sosem volt semmilyen élet a Naprendszeren belül. Hogy miért mondanak ilyet azt nem tudom. Tényleg ezt mondták?
2019. aug. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
86%
Kedves 6-os! A 4 milliárd ėv elėg pontatlan, bőven kellett idő a csillagok, bolygók kialakulásának, ės az ėlet feltėteleinek lėtrejöttėhez. Ha lett volna barmifėle ėrtelmes ėlet előttünk a Naprendszerben, annak maradt volna látható nyoma.
2019. aug. 19. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
75%
Elnėzėst, korán reggel kicsit belekeveredtem az ėvmilliardokba, hiszen 4 milliárd ėve már lėtezett a naprendszer. Mindenesetre arra akartam utalni, hogy az, hogy valami lėtrejött, ės az, hogy azon ėlet is lėtrejöhet, kėt eltėrő dolog. A korai naprendszerben nem voltak meg a megfelelő feltėtelek, így valószínűtlen, hogy annyival előttünk kialakult volna egy civilizáció, hogy nyom nėlkül el tudott volna tűnni.
2019. aug. 19. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
#5 Igen, majdnem mindenki ezt állítja közülük.
2019. aug. 19. 08:37
 9/32 anonim ***** válasza:
68%

Kérdező!

Konteós kérdésekkel irány az ezotéria!


Amúgy: 𝐧𝐞𝐦 áll érdekében titkolni az igazságot, és nem is titkolja. Ha vannak szenzációs felfedezések, azt gyorsan közhírré is teszik, hogy kapjanak még több pénzt a kutatásokra.

2019. aug. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
13%

Én azt találtam, hogy itt a Földön több tízezer évvel ezelőtt is létezett civilizált társadalom. Ha akkor valamiért lakhatatlanná vált volna a bolygó felszíne, aztán 2 milliárd évvel később valaki lefényképezné az űrből, nem hinném, hogy lenne bizonyíték arra, hogy itt valaha intelligens élet volt.

Az meg hogy valami elég valószínűtlen, még nem jelenti azt, hogy egész biztosan nem lehetséges. Ezért nem értem hogy mondhatnának ilyet.

2019. aug. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!