Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Kezdhetünk készülni a Mad Max...

Kezdhetünk készülni a Mad Max életstílusra?

Figyelt kérdés
Komolyan kérdem! Őserdőket leégetik, a sivatagok terjeszkednek, tengerszint emelkedik, édes víz fogy, stb tudjuk. Vagy én már nem érem meg (40 vagyok), csak a gyerekeim?

#sivatagi-show
2019. aug. 24. 01:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ültess fát.
2019. aug. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, bunkert kell építeni, lehetőleg földbe ásottat, ami nem látszik kívülről. Napelem, szellőztetés, klíma, több évnyi konzerv és fegyverek. De komolyan, én is fosok.
2019. aug. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem lenne egyszerűbb csak meghalni?

Ez a sok macera a bunkerekkel...biztosan megéri, hogy még kihúzd mondjuk max pár évtizedig? Ráadásul gondolj bele a bunkerben vakbél gyulladásod lesz, epekő, ne adja az ég rák...kezelni sem tudod majd magad és szenvedsz majd.

2019. aug. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Wadmalac ***** válasza:

Majd amikor az első robot párásítók beindulnak a sivatagban Mos Eisley mellett, majd jön az egyszeri farmergyerek, aki megment minket. Az Erő legyen velünk.


De amúgy igen, lassa negyre többen osztják a pánikodat a világon és ennek megfelelően talán végre el kezd valami történni a baj ellen. Kérdés, hogy időben-e és eléggé-e.

E.

2019. aug. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Wadmalac ***** válasza:

Istenem, ennyi elgépelést, sorry.


lassan egyre

végre elkezd valami

2019. aug. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!