Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Patakok felett átívelő csövekn...

Patakok felett átívelő csöveknek mi a funkciójuk? De ami leginkább érdekel, hogy mi rajtuk az a "rács"?

Figyelt kérdés
Ilyesmire gondolok: [link]

2019. okt. 27. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A rács arra való, hogy hülyegyerekek ne másszanak át rajta heccből és törjék össze magukat.

A csövek távhő és szennyvíz csövek általában.

2019. okt. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Na, én se tudtam, mi ez a sok cső a Szinva felett, bár valami ilyesmit sejtettem. Köszi :D
2019. okt. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 EagleHUN ***** válasza:
100%

Távhő, szennyvíz ahogy előzőek írják, de lehet még elektromos vagy régről megmaradt vezetékes telefon és gázvezeték is.


A rácsok részben valóban azt szolgálják hogy ne törje össze magát valaki, ne próbáljon meg ott átmenni.

De a csöveket is védik. Egyrészt ha szigetelt pl a távhőnél a szigetelés nem strapabíró.

Mag a cső sem feltétlenül strapabíró legalábbis nem arra tervezték hogy mászkáljanak rajta.

Ez ellen is véd.

2019. okt. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!