Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mi tőrtént pontosan az úgy...

Bizik Dávid kérdése:

Mi tőrtént pontosan az úgy nevezett "Nagy bumm"-nál? Ötletek? Teóriák? Elképzelések? Mindent elolvasok!

Figyelt kérdés

Szóval köztudott hogy a tudomány ágán haladva,kb 20 milliárd évvel ezelött volt az a híres "Nagy bumm" ami egy robbanással létrehozta az Univerzumot. A kérdés ami engem foglalkoztat "Hogyan tőrtént ez a nagy bumm?" Aki a témával kapcsolatosan érdeklődött az tudja, hogy az idő, a tőrténések, gravitáció és sok más a nagy bumm után született meg, az univerzummal eggyüt. Viszont.. Ha nem volt akkor Idő akkor tőrténés sem lehetett. Szóval a Nagy bumm sem keletkezhetet volna.



Az én elméletem: Tekintve hogy az utobbiakban leírtak alapján, kellet hogy legyen már a nagy bumm idejében Idő és történés úgy tartom, a legmegérthetőbb út az lenne, hogy elöttünk volt egy másik Univerzum, ami a maximális terét már elérte, és addig zsugorodott, ameddig egy olyan gravitációs erő - Nyomás jött létre, hogy az egész egy akkora robbanást okozott, hogy az uiverzum ismételten tágulni kezdett. A Teóriám alapján ezt az egészet úgy lehet elképzelni mint egy tüdőt. Egyszer kitágul,



#születés #univerzum #keletkezés #Ahogyan elkészül #Legérdekesebb kérdés #Kérdés amire nincs válasz
2020. febr. 26. 12:45
1 2 3 4
 21/35 LeonScottKennedy ***** válasza:
13%
Is that what you tell yourself at night?
2020. febr. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 Wadmalac ***** válasza:

Who are you replying to?

:D

2020. febr. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 LeonScottKennedy ***** válasza:
26%
Ja bocs, neked a 16-osra. Lol.
2020. febr. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 Wadmalac ***** válasza:
Arra sem értelmezhető válasz. Hacsak nem trollkodni akarsz.
2020. febr. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 LeonScottKennedy ***** válasza:
0%
Hát úgy ismersz te engem? :D
2020. febr. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 Wadmalac ***** válasza:
hát nem, azért fura.
2020. febr. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 LeonScottKennedy ***** válasza:
0%

Then you don't know me at all.

Pedig egy ideje azért már itt vagyunk, te is meg én is. Kicsit most csalódtam :(.

2020. febr. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 Alex Fly ***** válasza:
Ha mindent elolvasolb akkor ajánlom Weinberg híres könyvét (Az első három perc), amiben elég sok mindenre választ kaphatsz -és amire nem, ott pontosan tudni fogod, miért nincsenek válaszok...
2020. febr. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 Wadmalac ***** válasza:

"Kicsit most csalódtam :(."


hm, nem tudom, adott mondatból mire kellett volna következtetnem, a válaszomra reakcióként elég érdekes volt.


Ha nem egy konkrét idézet, amit ismernem kéne, hogy értsem, gyakorlatilag a leszólása volt a kommentemnek, azért lepődtem meg.

2020. márc. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 LeonScottKennedy ***** válasza:
0%

Igazából egy idézet volt (a you don't know me at all), de nem kell ismerned. A Tragedy Girls c. film fináléjában hangzik el a mondat, egyébként jó kis film, szórakoztató (csak angolul persze), de nem az a fajta amit neked ismerned kéne.

Az előző viszont nem, az csak úgy jött. Nem kritikából írtam csak poénból. Kicsit fura hogy ezt neked magyarázni kell, de mindegy. Az én kommentjeimnek igen gyakran nem szokott semmi értelme lenni.

2020. márc. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!