Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mi az oka, hogy a C vitamin...

Mi az oka, hogy a C vitamin evolucioval ellenesen hasznosúl?

Figyelt kérdés

Az orvosok ma egybehangzóan állítják, hogy a C vitaminból 60mg-nál jóval nagyobb mennyiségek kellenek. Napi 1g = 1000 mg szükséges alsó hangon folyamatosan, hogy ne legyél influenzás télen és amikor beteg vagy 4-5 g-ot kellene egyél. Nem ragozom az okokat (60mg csak a skorbut ellen elég...) Itt Dr.Gödény jól elmagyarázza.

https://www.youtube.com/watch?v=_WL3EZfKrGI


Épp a koronavírus elleni felkészülésem közben láttam ezt a videot és van amit nem értek. Ugye azt mondja az orvos, hogy több állatnak 7-10 g C vitamin szükséges, ő ezt elő is állítja. Az embernek sokkal több kell mint a régi 60mg, akkor miért nem állítja elő az ember ezt a mennyiséget?


Úgy tanultam biológia órán, hogy az evolúcióval fejlődik a szervezet és a körülöttünk levő növényi, állati ételeinkhez optimalizálja a szervezet a szükséges vitaminokat, ásványi anyagokat. Miért nem rendezkedett be a szervezet úgy, hogy több gramm-ot állítson elő, ha ennyi kell neki ? Miért nem úgy alakította a szervezetünk, hogy kívánjuk a C vitaminban gazdag növényeket? Mindenkinek kívánósnak kellene lennie csipkebogyóva, narncsra, citromra. Mégsem ez a helyzet?


Egyáltalán hogyan ismerte fel a szervezet, hogy neki 5-6 g C vitamin kell, ha soha nem is jutott hozzá étkezéssel ? Hiszen a napi pár narancs csupán 40-50 mg-ot biztosít.


-


Másik kérdésem az lenne, hogy a bátyám azt mondja, hogy ő felkészült a járványra. Toppon van az immunrendszere, mert napi 4*1g-os olcsó rágótablettát szopogat, ami jó ízű. Mondtam neki, hogy szerintem az nem jó, mert nincsenek benne bioflavonaidok. Én pl 100mg Bioflavonoidos 1000 mg-os C vitamin tablettát szedek. Szerinte a napi 1g az nagyon kevés, az a jó amit ő csinál. Kinek van igaza?



2020. márc. 9. 10:48
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
70%

Utolsó: Ezt még hány helyre akarok control c+v-zni?


Az orvosok nem hallgatnak el semmi, te ilyen oltásellenes b.rom vagy? Előtted a lehetőség, hogy jelentkezz orvosira es kitörj ebből a beszűkült tudatállapotból, amibe most vagy

2020. ápr. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
8%
A hasznos információkat sok témába vágó oldalra el kell juttatni, hogy az emberek egészségének megőrzését szolgálja. A betegség ipar fizetett sameszei egyre nagyobb bajban lesznek, mert az emberek tudatosodásával szemben nem tudják a küzdelmet felvenni. A változás mérhető, mert a táplálkozás kiegészítőket forgalmazó webáruházakban sok cikk elfogyott, illetve korlátozottan vásárolható.
2020. ápr. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
18%
Fogd már be a pofád utolsó, írtózatosan unalmas. Menjél ezo kategóriába népet okítani, ott kapod majd a vállveregetést az auralátó háziasszonyoktól, meg garázsban időgépet építő szabadidős feltalálóktól.
2020. ápr. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
0%

28%-os észosztó…


Nem baj, lesz ez még kevesebb is! :-DDD

Kap tőlem is egy pirosát. :-D

2020. ápr. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
7%

1) immunrendszer nem létezik, ahogy vírusok sem

2) gödény tipikus zsidi ügynök, féligazságokat mond

3) evolúció nem létezik

4) c vitamint csak és kizárólag önmagában, por formájában szbad bevinni. minden tabletta tele van méreggel, és minél több más van benne, annál alacsonyabb az összes minősége is.


Alaphangon 2 gramm kell egy felnőttnek, de 300g től sem lesz bajod.


Az "influenza" nem c vitamin hiány, hanem inkább D, és akkor van "tüneted" (méregtelenítés), amikor a szervezetedben nincs elég. :-) ha van elég D vitaminod, tehát nyáron szépen lebarnulsz, akkor télen sem lesz semmi bajod.

2022. aug. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 NTBS ***** válasza:
Nem tudom, mert nem vagyok orvos, gyógyszerész.
2022. aug. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!