Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mi utal arra hogy a bálna őse...

Mi utal arra hogy a bálna őse szárazföldi emlős volt? És hogyan alkalmazkodott a vízhez, mi változott meg rajta?

Figyelt kérdés
pls írjatok
2020. márc. 9. 14:28
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
90%

Ha megy az angol itt a részletes leírás.


[link]

2020. márc. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudok ennyire folyékonyan angolul . Szóval nem értem
2020. márc. 9. 14:38
 3/42 A kérdező kommentje:
Kérlek írjatok le
2020. márc. 9. 14:45
 4/42 anonim ***** válasza:
70%

translate.google.com


A fordítása nem tökéletes, de minden érthető.

2020. márc. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
46%

Milyen jó, hogy az oldal lényege az lenne hogy az emberek akármilyen kérdést feltegyenek, mások pedig arra válasuoljanak...


Nem pedig az, hogy "írd be a googlebe és kattints az első találatra, ha nem érted, hát ott a fordító".

2020. márc. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:

Nem tudom mennyire lenne kedvetek több oldalnyi szöveget beírni a Google fordítóba és nem tökéletes szöveget tanulmányozni.

Amíg leírod a hülyeséget ,normális választ is adhatnál

2020. márc. 9. 15:08
 7/42 anonim ***** válasza:
59%

OFF, de én így tanultam meg profin angolul :)


Történeteket olvastam, ami magyarul nem létezett.


Betettem fordítóba (ha rávittem a kurzort a mondatra, megmutatta az eredeti angolt) és próbáltam kilogikázni.


Egy idő után már csak pár szót kellett lefordítanom, később azt se.


Amúgy ha ennyire érdekelne, akkor már rég kihámoztad volna a linkelt leírásból :)

2020. márc. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:
Látom nem lehet megérteni hogy nem angolul akarok megtanulni hanem egész egyszerűen feltettem egy kérdést . A kérdésemre a válasz érdekelne. Én is utána néztem de nem találtam rá választ. Ha nem tudod leírni a kérdésemre a választ magyarul akkor nem kell kommentelni thx
2020. márc. 9. 15:26
 9/42 anonim ***** válasza:
93%

Szóval több oldalnyi szöveget nem vagy hajlandó betenni a fordítóba, de elvárod hogy mások lefordítsák neked.

Meg fogsz lepődni, de a világ nem körülötted forog. Amíg leírtad ezt a "kérdést" és vársz arra, hogy valaki leírja a több oldalnyi szöveget, azalatt már rég lefordíthattad volna a translatorral.

2020. márc. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
0%

A kérdező feltett egy kérdést.

Ebben nem írta egy szóval sem, hogy több oldalban kell válaszolni...


De amúgy azt is megtehette volna, max. nem kap választ.


De erre van az oldal, nem arra, hogy "keressed ki magadnak".

2020. márc. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!