Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mi utal arra hogy a bálna őse...

Mi utal arra hogy a bálna őse szárazföldi emlős volt? És hogyan alkalmazkodott a vízhez, mi változott meg rajta?

Figyelt kérdés
pls írjatok
2020. márc. 9. 14:28
1 2 3 4 5
 21/42 anonim válasza:
100%

11.es vagyok, és igen, ránéztem erre a magyar "cetek evolúciója" wikioldalra, kokrétan az első mondat:


"A cetek (bálnák, delfinek, disznódelfinek) szárazföldön élt emlősök leszármazottjai. Szárazföldi eredetüket bizonyítják az alábbi tények:"


Utána a felsorolás, hogy milyen tények bizonyítják, hogy szárazföldről jöttek.

Nagy utánanézésben a kérdező az első mondat elolvasásáig sem jutott el...

2020. márc. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszoló vagyok. Nem tudom miért kaptam negatív szavazatot, amikor a belinkelt oldal (még ha angol nyelvű is) teljesen részletesen leírja azt, amit kérdeztél. Mellesleg a magyar wikin is fent van. Nem szeretnék szemrehányó lenni, mert semmi értelme nincs, annyit azért ilyen esetben javasolnék, hogy a Google-lel keresgélj többet, mert itt a GYIK-en az az íratlan szabály, hogy amit ki lehet guglizni, azt nem illik megkérdezni.


[link]

2020. márc. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
100%
Ha megtaláltad a már amúgy belinkelt magyar wiki cikket és szerinted ez nem válasz a kérdésedre, akkor a legelemibb természettudományos, biológiai ismereteid hiányosak ahhoz, hogy megértsd a dolgot, szóval hiába magyarázzuk itt. Tanulj biológiát, ha érdekel annyira a téma.
2020. márc. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 qkker1 ***** válasza:
88%

"Nem tudom mennyire lenne kedvetek több oldalnyi szöveget beírni a Google fordítóba és nem tökéletes szöveget tanulmányozni.

Amíg leírod a hülyeséget ,normális választ is adhatnál"


Kijelől - másolás - beilleszt- csodálkozik, hogy nem kell gépelni!

2020. márc. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
78%

Hagyjátok.

Tipikus mai arrogáns, dologtalan jellem.

Csak a HF-t akarja megíratni, nem nézte ő sehol.

2020. márc. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
100%

Nem is kell másolni, "oldal fordítása"


Kérdező, popsit már egyedül törlöd ki, vagy Anya segít?

2020. márc. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy kifejtetted. Nekem ezt nem adta fel. És nem hazudozok csak vannak sokan akik nem tudnak normális választ leírni csak kötekedni
2020. márc. 10. 06:39
 28/42 A kérdező kommentje:
26. Mindenki magából indul ki .Képzeld önálló vagyok megtudok oldani bármit. Ezen kívül kitűnő tanuló vagyok . Egy kérdést tettem fel mert nem találtam rá sehol a választ . A negatív ,értelmetlen válaszokat nem kértem. Miért kell másokba belekötni. Ennek az oldalnak az lenne a lényege hogy felteszel egy kérdést amire nem tudsz válaszolni és utána aki TUDJA A KÉRDÉSRE A VÁLASZT AZ VÁLASZOL . Nem arról szól próbálj másokat oltogatni , lehordani.
2020. márc. 10. 06:44
 29/42 A kérdező kommentje:
23. Mint már említettem kitűnő tanuló vagyok . Mindig készülök az órákra. Nem kell kötekedni mert ezzel nem mész semmire
2020. márc. 10. 06:47
 30/42 Wadmalac ***** válasza:
100%

"Mint már említettem kitűnő tanuló vagyok . Mindig készülök az órákra."


Gondolom akkor google-keresést nem tanítják.

2020. márc. 10. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!