Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Megdőlt a hidegrekord április...

Megdőlt a hidegrekord április közepén. Hol a globális felmelegedés & klimakatasztrófa?

Figyelt kérdés
Ilyenkor április közepén már meleg idők szoktak lenni. Most pedig kabátban kell ráni, zárt ablaknál kell játszani egész nap. Ilyen hideg még sosem volt. Vajon igaz lenne a globális felmelegedés és a klímakatasztrófa is ? [link]
2020. ápr. 15. 17:36
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/121 Wadmalac ***** válasza:
100%
Az általánosakat ne. De ez már búta-karotin.
2020. máj. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/121 2*Sü ***** válasza:
100%

> Hol itt a globális felmelegedés?


Látom te továbbra sem érted a globális szó jelentését, sem azt, hogy átlag. De akkor csak most, csak neked konkrét esetek, hogy hol is van itt a globális felmelegedés:


Itt: [link]

Meg itt: [link]

Meg itt: [link]

Meg itt: [link]

2020. máj. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/121 anonim ***** válasza:
100%
Brit-szigetek felett anticiklon helyezkedik el, amelynek hatása nemcsak ott, hanem Nyugat-Európában, sőt a Földközi-tenger nyugati felében is érvényesül. Ezeken a helyeken többnyire napos, kissé gomolyfelhős az ég, a hegyekben néhol napközben zivatarok törnek ki. Ugyanakkor a magasnyomás északi felén - Írország és Nagy-Britannia északi régióiban - egy melegfront felhőzete miatt kevesebb a napsütés. Idézet a met. hu oldalról a mai napi jelentésből. Ezt írtam a 23 és 24 bejegyzésben. Az anticiklon blokkolja a meleg levegőt, és tartós északi áramlás alakul ki. Ha ez sokáig így marad, akkor Angliában ahol nem tudnak öntözni, kisül a fű. Ez nem volt ott jellemző. Mi ez ha nem klíma változás globális felmelegedés.
2020. máj. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/121 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés kicsit olyan, mintha azt kérdeznéd, hogy egy meleg srác ha lefekszik egy nővel akkor ő hol meleg, mert (szerinted) aki meleg, az csak és kizárólag a saját neméhez vonzódhat.
2020. máj. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/121 anonim ***** válasza:
100%

34 jól írja: rossz a kérdés



ez egy annyira dilettáns kérdés, hogy esélytelen megértetni a kérdezővel a időjárási rendszerek működését

2020. máj. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/121 anonim ***** válasza:
100%

"Fel kell melegítőben öltöznöm most is játszani napközbe"

Szerintetek hány éves lehet? :))) Nem is érdeklik a válaszok.

2020. máj. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/121 Alex Fly ***** válasza:
100%

Hát bizony, kérdező, a globális felmelegedés lokálisan itt a Kárpát-medencében lehűléssel jár.

Sőt Európa egész nyugati részén lehűlés várható, amikor a felmelegedés miatt leáll a partvidéket fűtő Golf-áramlat...

2020. máj. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/121 anonim ***** válasza:
100%

37

na az nekünk is cumi lesz, nem csak a hideg miatt, hanem a hidegebb óceánból kevesebb víz fog elpárologni, Európa kevesebb esőt fog kapni...

2020. máj. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/121 A kérdező kommentje:

Tessék itt van. Június közepe és kabátban kell menni dolgozni. Most is hideg van. Mennyire releváns ma globális felmelegedésről beszélni?


A globális felmelegedés, nem szélsőséges időjárási anomáliákat jelent, hanem mindenhol egyöntetűen jelen levő felmelegedést. A szavak jelentése ugyanis ez.


Hol van itt a globális felmelegedés amikor a nyár közepén ilyen hideg van ma is?

2020. jún. 10. 11:10
 40/121 sadam87 ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező! Megkérdezhetem, minek írsz ki kérdést, ha látványosan nem érdekelnek a rá adott válaszok? Egyáltalán elolvastad őket?

"A globális felmelegedés, nem szélsőséges időjárási anomáliákat jelent, hanem mindenhol egyöntetűen jelen levő felmelegedést."

Nem ezt jelenti. Mondjuk ezt is leírták szerintem előttem legalább négyen (meg én is egyszer), szóval nem is értem, minek próbálkozom...

2020. jún. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!