Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » A most világszerte fertőző...

A most világszerte fertőző koronavírus a természet műve lenne, vagy egy mesterséges vírus?

Figyelt kérdés

Édesanyám mondogatja gyakran nekem,hogy ez mesterséges vírus,Kínában úgyis sok öreg van,csak a baj van az idősekkel világszerte,az aktív keresők pénzéből élnek gyakorlatilag a nyugdíjasok.


Túl sokba kerül az államnak az egészségügyi ellátásuk.


Főleg a fejlett országokban probléma ez.


Meg egyébként is nagyon nagy a Föld népessége,ez is csak egy probléma megoldási mód,így majd kevesebben leszünk.


Így legalább megoldódik a túlnépesedési probléma+a gyengébb immunrendszerűeket kiszelektálja a vírus.



Túl sok számára ennyi véletlen egybeesés!


Ide akartam feltenni a kérdést,a természettudományok kategóriába,hogy szakértői választ kaphassak.



2020. ápr. 20. 16:27
1 2 3 4
 31/32 sadam87 ***** válasza:

#30

Ez valóban jó ötlet. Én néha ilyen esetekben megpróbálom visszakeresni korábbi válaszaimat, persze általában nem találom. :D

2021. febr. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 Wadmalac ***** válasza:

Persze ehhez kéne oldalfejlesztési affinitás a működtetők részéről.

Az oldal használata praktikusabbá, hatékonyabbá válna.


De nem biztos, hogy a kattintásszámot növelné, a parttalan viták pedig növelik...


Itt jön be a kérdés, hogy az oldal céljaiban mi a prioritás, a reklámbevételt emelő kattintásszám, vagy az oldal elvi céljának minél jobb kiszolgálása.

2021. febr. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!