Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Multiverzum/Buborék teórián...

Multiverzum/Buborék teórián belül egyszer hallottam valami elméletet, de elfelejtettem hogy hogyan nevezték meg, mi is a neve?

Figyelt kérdés
Az volt a lényege, hogy például mikor meggyőződésünk hogy valamit pont arra a helyre raktunk, de mégse találjuk meg, aztán egy idő múlva valami teljesen random helyen felbukkan, akkor ez is egy ilyen multiverzumos elmélet része, hogy például valaki más vagy önmagunk mozgatta el egy másik univerzumban. Ennek volt egy specifikus neve, csak már sehol sem találom azt a videót amiben beszéltek erről. :-(

2020. ápr. 25. 16:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Értem, mire gondolsz. Azt hiszem, még nem sikerült egy jó egyetemes nevet adni neki, ezért többféle néven nevezik, más irodalmakban máshogy-máshogy. És ezért nagyon nehéz a konkrét nevet megtalálni róla.
2023. jan. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!