Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Hogy áll ma a tudomány a...

Hogy áll ma a tudomány a multiverzum kapcsán? Lehet, hogy léteznek párhuzamos világok de lehet, hogy nem?

Figyelt kérdés

2019. jún. 6. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Volt már a kérdés!

Ott fel is soroltuk azt az 1-2 jelenséget, mai talán kimutathat a világunkból.

2019. jún. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem én tettem fel azt a kérdést, illetve azok már régiek. Még ha nem is volt azóta újabb extra felfedezés, szívesen olvasnám a válaszokat.
2019. jún. 6. 21:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor olvass vissza. Azóta új felfedezés nem volt.
2019. jún. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Az egyik ilyet Hitler vezeti, nekem bejárásom van abba az univerzumba, hogy miért, és hogy az titkos, mire vagy kiváncsi. Az hogy mi a Hitler-mentes létsíkban létezünk annak az egyetlen oka az e felett uralódó törvényszerű igazságosság, amely kimondja: csak a számodra fejlődésedet legjobban szolgáló létsíkot tapasztalod. A további fantazmagória, nincs másolatod, ahol "te" Forma1 versenyző vagy, és itt "csak" valami.
2019. jún. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Wadmalac ***** válasza:
86%

"Az egyik ilyet Hitler vezeti, nekem bejárásom van abba az univerzumba"


" az e felett uralódó törvényszerű igazságosság, amely kimondja: csak a számodra fejlődésedet legjobban szolgáló létsíkot tapasztalod."


Akkor te mit mászkálsz ide-oda kettő közt?


"hogy miért, és hogy az titkos, mire vagy kiváncsi."

"A további fantazmagória, nincs másolatod, ahol "te" Forma1 versenyző vagy, és itt "csak" valami."


Na ezek legalább annyira értelmetlenek, hogy nem kell cáfolni se.


Amúgy ez melyik gyógyszer mellékhatása?

Vagy a gyógyszer hiánya?

2019. jún. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!