Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Járt már a házatokban gömbvill...

Járt már a házatokban gömbvillám? Félek tőle. Hogy lehet elkerülni?

Figyelt kérdés
2020. júl. 2. 19:53
 1/10 anonim ***** válasza:
77%

Tartod a tisztes távolságot.

Nem biztos, hogy életedben fogsz találkozni ilyennel, nagyon ritka.

2020. júl. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Elkerülni nem lehet, de kicsi az esélye, hogy találkozol vele.
2020. júl. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
34%

Imádom azt, aki értelmes választ - vagy egyáltalán bármit - képtelen írni, de hogy lepontozza a jó válaszokat, az bármikor megy!

Idióták.

2020. júl. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felesleges felned tole. Szinte minden mas tobb emberi elet kioltasaert felel, mint a gombvillam. Meg a napsutes vagy egy nyari felhoszakadas is.
2020. júl. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát az a baj, hogy olvastam róla, hogy konnektoron vagy csukott ablakon keresztül is képes bejönni. És elég furcsán viselkedik. Tudom, hogy ritka, de sose lehst tudni, hol bukkan fel. Valamiért nyugtalanít, de a sima villámtól is félek nagyon.
2020. júl. 3. 20:16
 6/10 anonim ***** válasza:
91%

"csukott ablakon keresztül is képes bejönni. És elég furcsán viselkedik. Tudom, hogy ritka, de sose lehst tudni, hol bukkan fel"

Ez egy betörőre is igaz, attól nem félsz? Pedig jóval valószínűbb.

És mi lesz, ha majd a spontán öngyulladásról is olvasol valahol? :)

2020. júl. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A félelem ösztönös. Állatokra jellemző a sima villámtól való félelem, ennek pedig filozófiai magyarázata van. Az állat tudatlan, semmit nem tud a villamosságtanról. Ezért fél, az evolúció alkotta így. Sajnos embereknél is van ez így, azzal kiegészítve hogy még beszélnek is, így a butaság tud terjedni...
2020. júl. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Betörőtől nem félek, mert a 4.emeleten lakok. Az öngyulladás meg valóban ritka dolog.

Nem tudom, hogy jönnek ide az állatok, de a tudatlan szerintem az, aki még nem hallott róla, hogy a villám emberbe is belecsaphat. Pedig előfordul sajnos.

2020. júl. 4. 19:33
 9/10 anonim ***** válasza:
85%

Hogyne, előfordul.

Az elmúlt 5 évben Magyarországon ez nem fordult elő senkivel.

Közben mennyi betörés volt?

2020. júl. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ember, azt hiszed nem lehet hozzád betörni,mert a 4-iken laksz? Azt hiszed a betörőnek fáradtság egy kicsit lépcsőzni? Vagy amerikai filmekből inspirálódsz, hogy mindíg ablakon keresztül jönnek? A másik marhaság miatt pedig ne félj, mert kár ilyen hülyeségekiatt nem aludni
2020. júl. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!