Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Az eugenika, transzhumanizmus...

Az eugenika, transzhumanizmus etikus dolgok szerintetek?

Figyelt kérdés
Miért kell beleszólni a dolgok természetes mivoltjaiba? Miért kell Istent játszani?
2020. nov. 26. 11:12
1 2 3 4
 21/33 bollocks ***** válasza:
55%
Te mondtad, hogy mindenki megérdemli a boldog életet, hát nosza, segíts egyetlen emberen! A sokadik ilyen kérdésed után csak nem derülhet ki rólad, hogy a pénzt fontosabbnak tartod mint egy számodra idegen ember boldogságát.
2020. nov. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
55%
Hat ja, mas f...aval konnyu verni a csalant. Mindig csak azok a csunya gazdagok... Egy hajlektalanhoz kepest te tok gazdag vagy, hat eridjel es segitsel a sok szegeny hajlektalannak. Hajra!
2020. nov. 27. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 Wadmalac ***** válasza:

Ez ugyanaz a kérdező lesz, aki a kapitalizmust, a gazdagok pénzét, az állítólagos rabszolgaságunkat fájlalja.


Egyszerűbb sírni mindenen, mint felfogni, mi hogyan működik és azt, hogy abból ki hogyan hozhatja ki magának a legjobbat.

2020. nov. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:

23


Ezt miből gondolod?


Mert nem sok összefüggés van a gazdagok pénze és eugenika között?


Vagy médiumi képességekkel vagy megáldva esetleg? :)

2020. nov. 30. 11:17
 25/33 bollocks ***** válasza:
Örülök, hogy nem tűntél el. Leszel olyan kedves, és válaszolsz a helyszínt és az időpontot illetően?
2020. nov. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:

25


Igazából annyira mellébeszélés és figyelemelterelés volt a kérésed, hogy direkt nem válaszoltam.


Nem vagyok olyan vagyoni pozícióban, hogy bármi hatást ki tudnék váltani a mélyszegénységben élőkre.


Ha tudnék már bizony megtettem volna.

2020. nov. 30. 11:58
 27/33 bollocks ***** válasza:
Nem is általában a mélyszegénységben élőkre, hanem egyetlen egy darab mélyszegénységben élőre. Nem mondod, hogy fontosabb a saját vagyonod, mint egy emberélet?!
2020. nov. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 bollocks ***** válasza:
Meg ha jól emlékszem, a szocializmus alatt a szüleid hatalmas családi házat tudtak építeni, szóval annyira csak nem áll rosszul a család.
2020. nov. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:

28


Elég jól ismerjük egymást. Szerintem már mehetnénk egyenesen a kocsmába, hogy én is megtudjak egy két dolgot rólad :D

2020. nov. 30. 12:40
 30/33 Simon Petrikov ***** válasza:

A kérdező az emberi életek értékességének való hozzáállása alapján (minden ember egyformán értékes) valószínűleg legalább szociáldemokrata, esetleg egy olyan ember, aki nem tudja, hogy a legtöbb abszolutista, libertariánus és klasszikus liberális hisz a (nem a fasiszta-féle szociális) darwinizmusban.


[link]

2021. febr. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!