Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Az miért lehet hogy én férfi...

Az miért lehet hogy én férfi létemre feminin lettem, a lány testvéreim meg elég maszkulinok?

Figyelt kérdés

Pedig apukám kifejezetten férfias, és férfiasan jóképű is, anyukám meg fiatalkorában “bombázó” volt.

De amúgy huszonévesen ritka szép emberek voltak...


Még én vagyok a szerencsésebb, mint a lány testvéreim, mert mondhatni, ilyen “szépfiús” vagyok, ami annak ellenére hogy a személyiségemmel ellentétes, sok fiatal lánynak bejön.


Genetikailag arra mennyi az esély, hogyha lányom lesz, akkor Ő is inkább férfias lesz, vagy ha fiam lesz, Ő lányos?


Nyílván nagyban függ majd az anyukájától is, de amúgy lehet ez alapján tippelni valamit?



2020. dec. 5. 00:00
 1/2 anonim ***** válasza:
26%
tudja a franc. még nem derítettük ki, mi befolyásolja ezeket a dolgokat
2020. dec. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy számodra mit jelent az, hogy férfias. Lehet, hogy az általad nőiesnek tartott tulajdonságaidban semmi nőies nincs, csak a társadalom által rád erőltetett dolgok.
2020. dec. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!