Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » A nagy fejlett emberiség...

A nagy fejlett emberiség miért nem tudta még bizonyítani a földönkívüliek létezését?

Figyelt kérdés
Egy kis vírus megbénítja, semmit sem tud az univerzum mukodeserol, nem tudja bizonyítani h vannak földönkívüliek, de azt sem h nincsenek...

2020. dec. 29. 20:43
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Amiért 2021 van, nem kell fejjel rohanni a falnak és különös lények én hinni. Ezek csak elméletek ezekről a kis emberekről, semmi valóság alappal.

Kutatók? Tudósok? Milyen tudósok? Na ne etess.


Miket tudunk? Semmit. Nem fogok hinni valamiben, divatból. Ez egy marhaság. Láttad őket? Nem. Beszéltél velük? Nem. Mit kell akkor ennyit ragozni? Ez egy jól eladható téma magányos embereknek. Ennyi.

Milyen hiányos ismeret? Nem kell 40 diploma, hogy meg mondjam, nem nehéz meghamisítani egy képet photoshoppal vagy megfizetni valakit, hogy azt mondja amit leírtak neki.

Látod, haver, én nem is Magyarországon élek, de még csak sose éltem ott. Nem ettől függ. Egyszerűen gondolkodom. Mifelénk nem röpködnek csészealjak és zöld emberek, mifelénk mindenkinek megvan a maga baja és nem foglalkozik hülyeségekkel.


Közvetett bizonyíték? Még annak sem mondható. Egyszerű belemagyarázás a dolgokba, sok hamisítás, kisminkelt mesék és elméletek.


Amúgy tudod mi a legszomorúbb? Az általam leírt hasonlóan hülye elméletekre azt mondtad, hogy hülyeségek. Csakhogy ők is a History-ról meg Discovery-ről szedik ezeket. Látod, ennyit érnek ezek a csatornák.

2021. jan. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim válasza:

Ne mondd kérlek hogy nincs arra bizonyíték hogy nem jártak itt... Az ősi civilizációknál szét kell nézni, van ott közvetett bizonyiték bőven.

És konkrétan az van, hogy lehülyézik azt is aki szerint nem csak a Földön alakult ki élet.

Mondok újat! A földi élet sem a Földről származik! A pánspermiában és exogenezisben hiszek ha az élet kialakulásáról van szó.

2021. jan. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Milyen ősi civilizációk bizonyítékai? Ráadásul magad mondod, hogy közvetett. De még olyan sincs. Mi? Ők építették a piramisokat? Vagy mi? Marhaságokat ezek a feltételezések.

Igen. Lehülyézem azt is. Meg azt is aki szerint lapos a föld, aki szerint nincs gravitáció, aki szerint a Hold nem volt ott, ahol ma van, hanem az ufók hozták közelebb, meg ilyenek.


"A földi élet sem a Földről származik!"


Na ez a legnagyobb hülyeség amiről hallottam. Amit utána írtál, az megint egy baromság. Ha akarod, higgy benne, de attól még ökörség marad. Csak ne eröltesd másokra. Miután látom, hogy te egy teljesen párhuzamos univerzumban élsz, saját elképzelésekkel és különálló hitekkel, nincs mit osszuk tovább az észt egymásnak, mert nálunk csak röhög rajtad a család.

2021. jan. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim válasza:

Már meg ne haragudj kedves kolega. A Historyn és a Discoveryn soha a büdös életben nem tagadták a vírust, semmi 5G meg Bill Gates nincs ott.


Soha nem láttam és nem beszéltem mondjuk veszprémi emberekkel, akkor nem is léteznek? :D


Egyszerű ember, megértem én. Azt hiszi el amit lát. Teljesen jogos. Azt mondom mostmár, ha már nem fog egyezni a véleményünk, akkor maradjunk annyiban, hogy elfogadjuk a másik véleményét és nem folytatjuk ezt tovább. Sajnálom hogy raboltam az idejét. Tiszteletem és BUÉK.

2021. jan. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim válasza:

Bocsánat, nem számoztam meg, hogy melyik valasz kinek ment. 23-as, úgy látom te vagy a kevesbé értelmes, és a családod is hülye. Neked teljesen új minden amiről beszélek, így nehéz felfognod a szűklátókörű családoddal együtt.


Nem az egyiptomi az egyetlen ősi civilizáció :D De neked ez is új.

Azért kiváncsi lennék, hány éves tagokból áll a család, ha ennyire begyöpösödött tagjai vannak.


Nem vagyok én vegán, hogy másokra eröltessem a hitemet, én csupán olyan infókat közlök amik tudatában máshogy közeledhetne a kérdéshez.

Ez nem különálló hit, nem külön világom. Milliók osztják ezt a véleményt. És nem, nem a vírustagadók,meg oltás-ellenesek.


Ha utána nézne, és inkább nem valaszolna semmit, jobban járna az egész internet.


Részemről már mindent leirtam. Maga meg csak annyit tesz h rávagja , hogy NEM. Boldog Új Évet magának is.

2021. jan. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Én nem azokról beszéltem. Hanem arról, hogy a Hold egy ufó bázis, arról, hogy a piramisokat földönkívüliek építették, arról hogy az 51-es körzetben ufo-kat vizsgálnak stb.


De, léteznek Veszprémi emberek. Viszont ufo-kat senki nem látott és senki nem beszélt velük és senki nem tud semmi bizonyítékot felmutatni.



Nem, nem azt hiszem el amit látok. Csupán azt hiszem el, amit nem összeesküvés-elmélet gyártók terjesztenek, nem tévécsatornák pénzéhes vezetői adnak le esténként, amikor már csak az életunt kamionsofőr meg a lelkes sznob nezi a tévét, illetve nem bizonyítékok nélkül tálalnak.

2021. jan. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:

Kedves 26-os. Sajnos megértem, hogy a sok összeesküvés elmelet miatt, hitetlenül áll a témához. Azonban a sok álhir miatt olyan dolgoktól is elzárkózhat, amiknek van esélye arra, hogy igazak. Mert ki dönti el, hogy mi igaz, és mi az összeesküvés. Az összeesküvések azért vannak, hogy egyes emberek arra tudjanak fogni minden rossz dolgot ami történt velük/a világban.

Egyszerűen az UFO téma nem befolyásolja senki eletét, ezt vagy elhisszük, vagy nem. Mint Isten létezése.



(Egyébként a Hold nem UFO bázis, és az 51-es körzetben nem vizsgálnak UFOkat, csak a roswell-i roncsot vitték oda a 40-es években. A piramisokat emberek építették, de arrol is vannak olyan meredek elméletek, amik még a legnagyobb jóindulattal is hülyeségek.)

2021. jan. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Ajánlom megnézni :D


[link]

[link]

[link]

2021. jan. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
3/28nak igaza van. Mivel tudományról beszélünk, nincs létjogosultsága a "szerintemnek" sem pedig a hitnek. Maradjunk annyiban hogy vonzó az idegen civilizáció lehetősége. De mivel minden csoda csak 3 napig tart, ez sem lenne érdekes a bizonyosság után 10 évvel. Az ember mindenre hamar ráun.
2021. jan. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!