Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Ha székletátültetést végeznénk...

Ha székletátültetést végeznénk lóból emberbe, akkor mi is meg tudnánk emészteni a füvet?

Figyelt kérdés

A ló nem kérődzik, és nincs négy gyomra, mint a tehénnek, hanem a vastagbelében olyan baktériumok élnek, amik le tudják bontani a cellulózt, így tudja a ló megemészteni a füvet.


Tehát, hogyha beraknánk turmixgépbe a lószart, felhigítanánk, és beöntést csinálnánk vele egy emberbe, akkor mi is tudnánk füvet enni?



2021. jan. 12. 12:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%
OMG! :-DDD
2021. jan. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
72%
valaki hivon elmeorvost sos
2021. jan. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Wadmalac ***** válasza:
100%

- Azok a bacik igényelnek egy bizonyos környezetet, ami a ló belében megvan, az emberében nincs.

- A ló emésztőrendszere sokkal hosszabb az emberénél, épen a lassú emészthetőség miatt.


Szóval nem.

De ha mindenképpen vágysz a fűevésre, emészthetően, főzd meg.


Nem, nem fogsz tudni lócitromot gyártani tőle.

2021. jan. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
73%
Nekem jobb ötletem van. Géntechnológiai módszerekkel valahogy be kellene juttatni a klorofil genomját az emberi bőrsejtekbe, hogy mi is tudjunk fotoszintetizálni.
2021. jan. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Wadmalac ***** válasza:
100%

#4: megoldható lesz előbb-utóbb, csak minek.

A testfelületünk állati kicsi, olyan kevés plusz oxigént adnak, hogy kár is rá energiát pocsékolni.

2021. jan. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
82%
Az év szava. Székletátültetés.
2021. jan. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Wadmalac ***** válasza:
80%
Nem vicc, orvosi célokra alkalmazzák, pont bélflőra-átvitelre. Erősen vitatott hatékonysággal.
2021. jan. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
86%

De nem pacikakit raknak csóri emberbe. 😅

Bélflóra helyreállítás máris jobban hangzik mint a székletátültetés. 😅

2021. jan. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Wadmalac ***** válasza:
100%

Arra is ott a Normaflor, szóval idegen kakival hátulról támadni elég perverz. :)


Amúgy megkockáztatom ,hogy egy egészséges ló kevesebbet fertőzne így, mint egy átlagember. :D

2021. jan. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem probald ki magadon, es írd le a tapasztalataidat, mar engem is kivancsiva tettel.
2021. jan. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!