Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » A fact-check oldalak miért...

A fact-check oldalak miért jelentették ki, hogy az amerikai orvos nem a koronavírus vakcina miatt halt meg, ha most meg beigazolódott, hogy mégis?

Figyelt kérdés
[link]
2021. febr. 9. 20:32
1 2 3 4
 11/34 2*Sü ***** válasza:
75%

> visszaírtam,mert így tanították,hogy ha kérdeznek,illik válaszolni


Helyes.


Én viszont úgy vagyok vele, hogy vannak emberek akik bizonyos dolgokról – szerintem – fals, torz képet látnak. Amíg csak gondolják, addig nincs dolgom vele, lévén nem is tudok róla. De ha le is írják, meg is osztják velem vagy másokkal a gondolataikat, az egészen más, onnantól nyilvánosságról, párbeszédről van szó.


Az igazság meg szerintem megér egy vitát. A vita remek eszköz arra, hogy az ember közelebb kerüljön az igazsághoz. Persze a vitához észérvek kellenek, az szubjektív érzések félretétele és a vita tárgyára való koncentrálás, hiszen nyilván egy vitában mindkét vitapartner hajlamos a másikat nem éppen szimpatikusnak látni. Csakhogy az igazság ettől – mármint a szubjektív érzésektől – szemernyire sem függ, így mindez a vita tárgya szempontjából lényegtelen és tényleg magánügy.


(A válaszod többi részét is elolvastam egyébként. Mivel jórészt a személyes érzéseidet írtad le, nincs mit megvitatni rajta. Nincs okom kételkedni abban, hogy tényleg úgy érzel-e, ahogy azt leírtad.)

2021. febr. 10. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
0%
11.:Hát te tényleg értetlen vagy.
2021. febr. 10. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
0%
11.:Te kezdted el,nem én,ha én kezdem majd el,akkor én folytatom is,ebben az esetben viszont nem.Ha látnám egyetlen a nickneved,tudnám hogy rád ne írjak,de így egyformák vagytok,így ez kivitelezhetlen.
2021. febr. 10. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
21%
egyáltalán
2021. febr. 10. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
0%
11.:Most látom,van nickneved,hálistennek,így legalább elkerülhetlek. :)
2021. febr. 10. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 Hintalow ***** válasza:
67%

Azèrt elèg kemèny a "minmeghalunk" válaszoló, amint logikai epvek keverednek a beszèlgetèsbe, már nincs ideje, meg amúgy is szemèlyeskedès. A vitapartner meg vállalja az oldalon a nevèt, mèg ha csak egy nick is, a masik oldal meg mèg azt sem.

Imádom ezt az oldalt :D

2021. febr. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 sadam87 ***** válasza:
59%

#15

"11.:Most látom,van nickneved,hálistennek,így legalább elkerülhetlek. :)"

Hú, de jó megfigyelő vagy!!!! XD XD XD

2021. febr. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:

7


Azok a példák amiket te felsoroltál, ha már tényleg a népesség megritkításáról beszélünk, azért nem jók mert túlságosan nagy gyanút keltenének eddig biztonságos források hirtelen mérgezővé válása. Teljesen egyértelmű lenne, hogy mi történt.


Tehát kell egy új dolog. Lehetőleg egy siettetett dolog, amelyet elegendő tesztelés nélkül adnak be, hogy ha valami történik pár év múlva akkor rá lehessen fogni az egészet a rendkívüli állapotokra és senki ne legyen felelős!!!

2021. febr. 10. 09:48
 19/34 anonim ***** válasza:
82%

Istenem, kész vagyok:D

Amint megjönnek az észérvek, már nincs ideje válaszolni, és személyes sértésnek veszi, hogy valaki megcáfolja a hülyeségeit:DD

2021. febr. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 Wadmalac ***** válasza:
100%

Idézetek a cikkből.


"Thrombocytopenia has been seen after other vaccines as well"


"affecting just 36 people out of 43 million doses administered in the US"


"with the exception of Dr Michael, all others so far have recovered after treatment."


- Életedben már kaptál egy kupac oltást, amik ugyanúgy kiválthatták volna ezt a gondot. Nem tették.


- 43 millió vakcináltból összesen 36-nál jött elő probléma.


- 43 millióból egy halt meg, a többi 35-üt sikeresen kikezelték a problémából.


Egy rohadt aszpirin-tabletta előbb öl meg, mint ez, pont ugyanolyan módon, agyi belső vérzéssel.


Szóval akkor mi is történt itt fingreszelésen kívül?

2021. febr. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!