Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Melyek azok a Világűr legújabb...

Melyek azok a Világűr legújabb felfedezéseit, tudósok legfrisebb elméleteit, agyalásait bemutató ismeretterjesztő filmek vagy sorozatok, amelyeket érdemes megnézni egy csillagászat iránt érdeklődő embernek?

Figyelt kérdés
Ha van benne sok szép felvétel az űrről, bolygókról, galaxisokról stb., akkor még jobb lenne. Előre is köszönöm!

2021. márc. 15. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Így működik a világegyetem

Kurzgesagt ( van magyar felirat)

Hawking géniusz (5-6 részes)

Ezek fent vannak a jutyubon is

2021. márc. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Phenomenon.-
2021. márc. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A Kurzgesagt-ot ajánlanám én is, mindenféle természettudományos témában készítenek érdekes videókat, érthetően elmagyarázva, és az animációik is aranyosak szerintem 😄
2021. márc. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Az idö rejtelmei (ez inkább elméleti fizika)

Az univerzum rejtélyei

Szélsöséges világegyetem

Ürkutatás magyarul


...és még sok minden, írd be a youtube-on hogy univerzum/csillagászat/ürkutatás/stb. dokumentumfilm és kiad még sok mindent. Érdemes szemezgetni.

2021. márc. 16. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!