Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Miért kell egymást kinyírni?

Miért kell egymást kinyírni?

Figyelt kérdés
Miért kell a másik élőlényt megölni azért hogy életben maradhasson a többi hiszen alapvető kémiai anyagokra van csak szükség az életbenmaradáshoz azt meg meglehetne oldani máshogy is.

2021. okt. 24. 15:42
1 2 3 4 5
 41/47 Pombe ***** válasza:

"Dehogynem."


Igen. Az hogy kevesebbet eszik. De olyan nincs, hogy elkezd várakat váltogatni, miközben az éhsége még nem múlt el.

2021. nov. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 Wadmalac ***** válasza:

"De olyan nincs, hogy elkezd várakat váltogatni, miközben az éhsége még nem múlt el."

De hát arról is beszéltünk, hogy azt mi válthatja ki. :)

2021. nov. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 Pombe ***** válasza:
Bocs, én csak az erkölcsre emlékszem... Ha volt más tipped... tényleg szégyellni fogom, ha volt.... :/
2021. nov. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 Wadmalac ***** válasza:
Hát például, hogy idegesítővé válnak neki az orrán kolbászoló várvédők és odébbáll egy gyanútlan bolyhoz.
2021. nov. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 Pombe ***** válasza:
Oké... megkövezlek... izééé... megkövet... öhhh... nem megy...:((( - de azt akartam írni.
2021. nov. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 Wadmalac ***** válasza:
:D
2021. nov. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
100%

Örüljetek, hogy van mit enni, ha hús, ha nem hús. Persze mindenki úgy dönt az étkezését tekintve, ahogy jónak látja, aki személyes megfontolásból mellőzi a húst, megértem őt is.


Csak egészen egyszerűen örüljetek, hogy van mit és miből enni, ha állati, ha nem állati. Én személy szerint hálás vagyok, hogy az evolúció úgy alakította ki, hogy kb. mindent is meg tudok enni, így sokszorta javulnak a túlélési lehetőségeim.


Borzasztó dolog lehet a tartós éhezés és a történelemben számtalan példa van rá, hogy az ember borzasztóbbnál borzasztóbb dolgokra képes, hogy kielégítse ezt a szükségletét.


Jó olvasást:


[link]

2021. dec. 24. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!