Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mostmár azért a legelvetemülte...

Mostmár azért a legelvetemültebbek konspiráció tagadók is felengedtek egy kicsit?

2022. jan. 9. 12:02
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

10


Igen, alapvető pszichopata tulajdonság az ellenfél hiteltelenítése, bolondnak, mentálisan betegnek beállítása.


Ezt teszik most Malone doktorral is.


Minden érdemétől megfosztanák, lejáratnák csakhogy a forgatókönyvet védjék.


Nos ennél komolyabb eszközöket kell használnotok, ugyanis az emberek nagy rész elkezdett felébredni.


Lássuk mi van még a tarsolyotokban :)

2022. jan. 9. 19:48
 12/14 anonim ***** válasza:

[link]


Nyilván nem a leghitelesebb forrás ez a cikk sem, de nekem egy személyiségzavaros, de alapvetően értelmes embernek tűnik. Megnéztem, és tényleg vannak értelmesen szerkesztett publikációi, a területen is.


Nem ismerem a pontos nézeteiket. Olvastam olyat, hogy egyes tudósok szerint a vakcina éppen úgy szelektálja a variánsokat, hogy egy extrém potens vírus jön létre. Ez bennem is felmerült, mint jön paraszti gondolat, és alap esetben támogatnám is (ahogy az influenza oltás is opcionális).

Azonban most miről is van szó? Megjelent egy szezonális vírus, ami meglehetősen potens. A SARS vírust, a MERS vírust már tudtuk mire képes, meglehetősen halálosak, de szerencsére közel sem lettek ennyire sikeresek. Tudjuk, hogy nehéz terep a korona vírusok elleni vakcina készítése, sok évig eredménytelen volt a terület.


Itt most szükség volt erre a sürgős prevencióra. Lényegében a teljes társadalmi összeomlást veszélyeztette volna, ha egy józan paraszti gondolatra feltesszük rengeteg ember sorsát. Ki fog adót fizetni egy olyan országban, ahol a szülei jóval a várható élettartam vége előtt távoznak. Vagy ahol műtét közben tüdőbajt kapsz a kórházban.


Ez az ember jobban tenné, ha nem kókleteket szerepeltető műsorokban szerepelni, hanem review-zott papíron fejti ki az álláspontját. Akkor talán komolyan venné valaki. Egyelőre csak a szokásos séma: egy sértődött, szakemberek által el nem ismert feltaláló, aki sérelmezi a kritikát, de közben a zsebét annál inkább tömi a pénzzel. Vagy talán csak figyelemre vágyik? Ezt nem tudom.

2022. jan. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

12


Montanierrel is ezt csinálták.


Érdekes, hogy a korunk legnagyobb virológusai hirtelen eszement szenilisekké váltak mind…

2022. jan. 9. 22:44
 14/14 A kérdező kommentje:

13

Montagnier.

2022. jan. 9. 22:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!